Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok mért a kűlsőt tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mért a kűlsőt tartják a legfontosabbnak?

Figyelt kérdés

eben a országban csak a külsö számít és ez már bizónyitot tény mindig ez van .

elenkezőlyét még egy lánynál sem tapasztaltam!


2009. máj. 1. 10:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Mostnem írom azt hogy áá én nem.. mert szerintem mindenkiben benne van hogy nem akar egy olyan pasival játni aki 2x akkora mint ő vagy nagyon hülyén néz ki.. vagy nem öltözködik jól...

Mondjuk én is elég válogatós vagyok pasik terén..

ami nem mindig jó.. hiszen nekem fontos hogy közös érdeklődési körünk legyen. Ne az legyen neki a legfontosabb,hogy lefektessen stb..

De nem mindig a külsőségek számítanak.

2009. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Aztamindenit...amilyen értelmes a mondat megfogalmazása, annyira fogalmad sincs a helyesírásról. Congratulálok!
2009. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%

Jaj és még annyit utálom a "tökéletesnek látszó" fiúkat...

Mert azt hiszik mindenkit megkaphatnak... 16/L

2009. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
97%
Haver, tételezz föl egy helyzetet, van két aranyos csaj, okosak is. Te a csúnyával jönnél össze, vagy a jóképűvel?
2009. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkinek MÁS tetszik, ez még nem jutott eszedbe?

De ha már itt tartunk, a fiúknak miért csak a húsosabb lányok kellenek újabban? Miért nem jók azok, akik nem tudnak hízni, és azért vékonyak?

2009. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tetszenek a vékony lányok, csak mivel elég sokat gyúrok, így már pont kiesek az érdeklődési körükből( mert túl izmos vagyok), mert ők meg a vékony srácokat keresik, szóval, ez egy ördögi kör...
2009. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
10:45 - ez se igaz :-)
2009. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak nekem nincs szerencsém, ezen már nem is csodálkozom..:D 10:45-ös voltam.
2009. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

a 10:28 válaszolónak!

akkor egyszerűen összekel szedni a csúnyákat és le lövetni mert így úgy sem lesz neki senki aki komolyan veszi legyen az lány vagy fiú!

2009. máj. 1. 10:51
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

10:45, 10:47


Ugyanez a problémám, eddig 3x kaptam meg, hogy "túl izmos" vagyok... vicc.

2009. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!