Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok mért a kűlsőt tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mért a kűlsőt tartják a legfontosabbnak?

Figyelt kérdés

eben a országban csak a külsö számít és ez már bizónyitot tény mindig ez van .

elenkezőlyét még egy lánynál sem tapasztaltam!


2009. máj. 1. 10:11
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal 1/4-ed órás agyhalál vette kezdetét, szólni sem tudtam, nem hittem el és rákérdeztem, hogy mit mondtál?(azt mondta, hogy jó fej vagy meg minden, de túl izmos vagy, és túl sokat beszélsz)...a többin már meg sem lepődtem..:) 10:45-ös
2009. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Külső megfog, belső megtart!
2009. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgök ne általánosíts már! Nem ismersz minden lányt. Te pont azokat fogtad ki, akikek a külső a minden. Ebben az esetben én a te helyendben elgondolkoznék azon, hogy miért jártam így és, hogy vajon a megfeleő helyen keresgéltem-e? Ez lenne a helyes, ahelyett, hogy a saját negatív tapasztalataidból messzemenő következtetéseket vonsz le az egész női nemre vonatkozóan.


OFF: Helyesírás!!!

2009. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
már mindent kipróbáltam hogy hol ismerkedjek de semmi javulás e téren mindig csak a negatív válasz kapom ere
2009. máj. 1. 11:49
 15/40 anonim ***** válasza:
72%
Pedig ez igaz, csak a külső számít. Az már más kérdés, hogy a ronda lányoknak talán nem csak az, de hát ez érthető. (hisz náluk ugye sokkal lentebb van az a bizonyos "mérce"). Nem vagy jóképű az gáz. Két dolgot tehetsz: vagy beéred a rondábbakkal, vagy pedig lesz sok pénzed és veszel magadnak egy cicababát (esetleg megpróbálsz javítani a külsődön valamit, mondjuk sportolsz, de ha a pofikád nem bejövös akkor ez nem számít sokat. - na de ugye ehhez is pénz kell). Sajnos pontozzatok le, de ez a nagy kur.va igazság, akármilyen szárazan fogalmaztam sajna....
2009. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
11:31-es mert te hogy pasizol? Meglátsz egy fiút és te érzed az erővel, hogy ez egy rendes, jó fej pasi lesz ,ez kell nekem? Nem. Te is előbb megnézed külsőleg szimpi-e....
2009. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Az önértékeléseddel van a probléma. Ahogy az előttem is mondták sokat tehetsz a jó mgejelenésedért:

-sport

-öltözködés

-és a legfontosabb hogy adod el magad!!! ez a legfontosabb.

(utóbbin a legkönnyebb segíteni) olvasd el "Kulcs a nőkhőz" c. könyvet.

2009. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy, hogy a nőknek fontosabb az, hogy jól érezzék magukat adott férfival és ez nem csak a hancurozásra értendő, de amellett fontos az, hogy legyen valamilyen "kinézete" is.(ápoltság például)

De emellett szerintem az is fontos egy nőnek, hogy az illető férfi legalább HELYESEN ÍRJON!

21/F

2009. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mikor te ismerkedsz, leírod neki a mondandód, és odaadod papíron :D (jó ötlet, így sokkal egyszerűbb ismerkedni, mintha szóban történne a dolog.)
2009. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony vagyok, és tetszenek az izmos, tetszenek az átlagos testalkatú fiúk is. Hozok rá 2 példát: nemrég tetszett egy srác, átlagos testalkatú, nem a leghelyesebb, az egyik foga eléggé előreállt, mégis tetszett. De tetszett olyan is, aki pár cm-rel alacsonyabb volt nálam, tetkós, és nekem helyes volt. De mindegyikről kiderült, hogy csak át akartak verni.
2009. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!