Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok mért a kűlsőt tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mért a kűlsőt tartják a legfontosabbnak?

Figyelt kérdés

eben a országban csak a külsö számít és ez már bizónyitot tény mindig ez van .

elenkezőlyét még egy lánynál sem tapasztaltam!


2009. máj. 1. 10:11
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

mindenki azt mondja hogy általánosítok ez így nem igaz csak a véleményemet mondom el meg a tapasztalatomat .

nem tapasztaltam még azt hogy nem számít a kűsö mindig számított szerintem mindig fog

addig amíg mást nem tapsztalok

2009. máj. 1. 14:24
 22/40 anonim ***** válasza:
Nekem nem a külső a legfontosabb, és ezt kikérem magamnak!! Persze az ember azt látja először és fontos, de NEM A LEGFONTOSABB! Vannak még ilyen lányok, csak nagyon kevés, és meg kell őket becsülni!
2009. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkora hulyeseg. En peldaul nem kulso alapjan szoktam szerelmes lenni, hanem belso alapjan. Es lany vagyok. Szerintem inkabb a fiuk azok akik a kulso alapjan valasztanak csajt maguknak. Legalabbis en ezt tapasztaltam. Azert persze van olyan, hogy valaki olyan szinten nem tetszik, h nem tudnam elkepzelni, hogy vele legyek, akarmilyen jofej is, de szerintem mindenkire ratalal majd a parja, lehet aki nekem nem tetszik, mas azert van oda, es foleg az nem tetszik, h azt irod, h ebben az orszagban csak a kulso szamit. Mert pl nezd meg a nagy amerikat, mindenki halomra mutteti magat, mert ott telleg a kulso szamit. Es, hogy ez bizonyitott teny-e azon is lehetne vitatkozni.
2009. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Most egy kicsit bunkó leszek, de utolsó kettőhöz: Szépek is vagytok, vagy ahogy mondtam, ha nem vagyok szép az elvárásaim is alacsonyak effektus? Mert történetesen az lenne az igazai, ha szép lányok vagytok mondjuk, és úgy mondjátok, hogy nem a külső számít....
2009. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
az utolsonak teljesen igaza van
2009. máj. 1. 16:27
 26/40 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem mert pl.: a volt osztálytársam, nem éppen egy Herkules (jóval átlag alatti fiú), és ismerkedésben, a szép és az átlag lányoknál esélye sincs..., ugye a csúnyákhoz, meg, már ő sem megy oda szívesen. De pl.: az uncsim 17 éves lány, ő alapból szóba sem áll az olyan fiúval aki nem tetszik neki. Egyébként megfigyeltem, hogy az illető külső elvárása, a személy kinézetétől, tanultságától, és annak az embernek, a pénzétől függ, aki felé az elvárásai vannak. Ugyanis, ha pl.: nézünk egy ronda, és hülye lányt (ugye az ilyennek, hogy sok pénze legyen esélytelen.). Ő örülni fog ha egyáltalán akad valaki, vagy valami amivel már elveszítheti a szüzességét. De, ha mondjuk ugyanezt a ronda lányt nézzük, csak okosba, akkor már valószínű megpróbál az átlag pasikból választani magának, és ha még pénzes is, akkor valószínűleg még, ha nem is lesz egy álom barátja, de egy jó csávót mindenképp szerez majd magának. Fordított eset, ha lány szép, de, ha okos is, akkor valószínűleg egy olyan pasija lesz aki ügyvéd, és úgy ahogy jóképű, és ha még sok pénze is van, akkor meg jön a tipikus sírás, hegyhát, ö nem talál magának normális pasit.... (persze ez most a két véglet.)
2009. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek végül is, nincs igaz mert a sorrend, minden országban a következő: Pénz, hatalom, külső, és legvégül a belső...., és igen ezt így ki lehet, jelenteni, egyesek hiába is vannak felháborodva, mert ugye, személyenként az elvárások attól függnek, hogy milyen mennyiségben, és minőségben (ha szabad így kifejezni) rendelkezik ezekből

(pénz, hatalom, külső, belső). Mert pl.: egy ronda csaj (nincs pénze, hatalma, ronda, és ostoba) nagyon jól tudja, hogy nem szabad leszólítania, az úttesten haladó Lamborghinis szépfiút, mert az nemhogy nem fog megállni, de még a biztonság kedvéért el is üti a lányt ijedtségében, és meg sem Németországig szerencsétlen.... (kegyetlen igazság, de szerintem akár tetszik, akár nem az a nagy helyzet -- történetesen most ez ne vegye senki sem magára, mert csak egy példa volt. -- de lehet mutogatni ellenpéldákat...).

2009. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

13.36-os vagyok és válaszolnék a 13.55-nek.

Tegyük fel, hogy interneten ismerkedik Veled egy fiú(például társkereső).

Ha a srácnak rossz lenne a helyesírása, Te mit gondolnál Róla?

Nem kötekedésnek szántam a válaszom.

2009. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

pedig én pont az ellenkezője vagyok :)

nekem nem a külső a leglényegesebb

mert ha helyes és bunkó mint egy tuskó akkor köszi kinek kell? :S

de ha kedves és odafigyelő, szeret és hűséges :) kell annál több? (meg persze azért az ápolás és az igényesség azért jóhogy hozzátartozik xĐ)

2009. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Engem mindig is úgy neveltek, hogy ne a külsőt tartsam a legfontosabbnak. De erről van egy történetem...

Volt egy fiú, akit már régebbről ismertem. Elhívott randizni. Nos nekem külsőre egyáltalán nem jött be, de ismertem őt, és tudtam milyen jó ember. Kedves, megértő, humoros, intelligens fiú volt.

Összejöttünk. Azt hittem, hogy ahogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz, el fogom fogadni a külsőjét is. De nem így történt. Én egyáltalán nem vágytam az ölelésére, az érintésére. Jókat lehetett vele beszélgetni, viccelődni, de másra nem vágytam tőle.

Szakítottam vele. Habár azóta is próbálom magam ahhoz tartani, hogy nem a külső a legfontosabb, mégis félek, hogy ugyanilyen hibába esek...

2009. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!