Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mostani lányok milyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani lányok milyennek tartják azokat a srácokat, akik autóval az utcán szeretnek gyorsan hajtani és csikorogtatni a kerekeket?

Figyelt kérdés

tipikus eset lakó-pihenő ővezetben 70-nél városban 100 km/h-val de van olyan is aki 120 fölé is hajtja a gépet és végül országúton szinte padlógázzal.


Ezt milyennek tartják a lányok 18-30 éves korig létező generációja napjainkban.


Érdekes kérdés.


2011. máj. 13. 23:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Én egy "barom" kijelentéssel lezártnak tekintem a dolgot.
2011. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
* jav.: 70-nél helyett 70-nel a helyesírási hibáért bocs, gyorsan írtam.
2011. máj. 13. 23:45
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Egy ideig lerendeztem egy "h*lye" megjegyzéssel úgy magamban,aztán lettek olyan ismerőseim,akik szintén szokták ezt csinálni,ezért ha meghallom /meglátom,hogy valaki gyorsan,csikorgó kerekekkel megy,csak elmosolyodom-egyből eszembe jutnak ezek az ismerőseim:)

21/L

2011. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Idiótának. Bocsi ha rólad szól, de akkor is ez a véleményem.
2011. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem sértődöm meg semmin ez csak egy szimpla véleménykutatás.
2011. máj. 13. 23:56
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

remélem, h szervdonorként gondolnak rájuk....:@

sok p*cs...akinek ez tetszik az meg is érdemelné, h beüljön melléé!! kell a vese!

2011. máj. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Olyan ovisnak tartom őket, akik működő matchboxot kaptak.

3-4 évesek szellemi szintjén vannak.

2011. máj. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
gyerekes, szánalmas, esetenként f.sznövelők...
2011. máj. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%

Amiota van egy izom-autom azota en is ezt csinalom. Szoval tokeletesen megertem azokat, akik csinaljak. Termeszetesen csak akkor ha szin jozan, masok eletet kozvetlenul nem veszelyezteti, vagyis alaposan korulnez, h ne legyen kozelben iskolabusz vagy babakocsit tologato anyuka, illetve nem ejszaka csinalja, mert hat a hangoskodast en sem szeretem este.

Fenyes nappal, amig a rendor nem latja, ami a csovon kifer :)


Ja es lany vagyok.

2011. máj. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Idegesítő balf.szoknak.

olyan utcában lakom,ahol evvel szórakoznak állandóan. Hát,nem kellemes,mikor este 11kor rákezdenek, én meg aludnék. De megoldottam: egyszer rájuk küldtem a rendőröket. Azóta érdekes módon nyugi van :P

2011. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!