Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mostani lányok milyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani lányok milyennek tartják azokat a srácokat, akik autóval az utcán szeretnek gyorsan hajtani és csikorogtatni a kerekeket?

Figyelt kérdés

tipikus eset lakó-pihenő ővezetben 70-nél városban 100 km/h-val de van olyan is aki 120 fölé is hajtja a gépet és végül országúton szinte padlógázzal.


Ezt milyennek tartják a lányok 18-30 éves korig létező generációja napjainkban.


Érdekes kérdés.


2011. máj. 13. 23:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Városunkban egy ilyen ütött el egy gyereket pár éve. Elvakult szerencsétlenek, akik azt hiszik, így majd érnek valamit, aztán mikor valakit megölnek, akkor jön a sírás, meg "én nem akartam". Nem a faszt nem.
2011. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Chuck ***** válasza:

Fiú vagyok, de megosztom a véleményem ha nem gond.

Én az ilyet megfognám, beleverném 2* a fejét a kormányba, hátha meglátja a km órát, és még megjön a cseppnyi esze is...

Vagy para üzemmód, szívatjuk kicsit...ha lakot területen kívül is megy szépen.....hohóóóóó....beelőzzük, és beleállunk a fékbe ésszel...tuti,h elveszem a kedvét tőle...vagy esetleg ha előz nem engedjük olyan könnyen...

erre is egy pl.:ismerős ment városban 50-el ahogy kell..zebráál tolongtak, lelassított, mögötte jött kis menő manó kb 90-100-al, alig bírt megállni, dudált meg mutogatott erősen...ráhagyta..utána be akarta előzni, h ő a kemény, csak nem hagyta ismerős...mutogatott srác megint....ismerős berántotta kézit út közepén, kiugrott, oda ment gyerekhez..."vajazó kést"(nyéllel 25 cm-es kés) előkapta, aztán meg kérdezte, hogy most állítsam beléd, mielőtt még nem öltél meg senkit, vagy megvárjuk? meg közölte vele, h anyukájának mutogathat, de neki nem kellene...érdekes a srác nem ment utána csak 40-el..

Amúgy az ilyen f**talicskák lakot területen 70-90, lakot területen kívül 60-70....

pl.: múltkor este 10 felé én mentem 60-at 50 helyett, forma úgy 100-110-el elsöpört...

meg én feljebb vinném a korhatárt jogsira, még vagy 2-3 évvel...ismerős is most szerezte meg(most múlt 18), nagy volt az arca, csütörtök este apuci kocsiját meghajtogatta enyhén...otthon meg közölték vele, hogy meg ne próbálja még1* elkérni...

Ja, 17/f, nekem is van jogsim.

2011. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nemtől függetlenül, aki egy kicsit is értelmes, az ilyen szánalmas, degenerált balf.szokat kiröhögi és lenézi, nem veszi komolyan. Talán a 14 éves kis ribancokat még be lehet ilyennek hülyíteni. Az ilyen barmok okozzák a balesetek nagy részét, mert természetesen vagy be vannak lőve, vagy be vannak piálva és csak 1-2 hetes jogsijuk van, de azért már Schumachernek képzelik magukat. Volt egy ilyen idióta haverom, aki egyfolytában a kicseszett autójával tudott felvágni. Még büszke is volt rá, hogy mindent az anyja finanszíroz benne. A legszomorúbb az volt, hogy fel sem bírta fogni, hogy mennyire nevetséges és szánalmas.

Ha így akarsz csajozni, nem sok jóra számíthatsz.

2011. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"én feljebb vinném a korhatárt jogsira, még vagy 2-3 évvel"


Ha nem is feljebb vinni, de azért mindeféleképpen részletes pszichológiai vizsgálatot kéne végezni, mert nagyon sok barom kap jogsit, akit én még egy dodzsembe sem mernék beültetni. Felháborító, hogy ma Magyarországon elég azt bizonyítani, hogy álítólag tudsz írni és olvasni, tehát még a 8 osztály sem kötelező, így egy fogyatékos, idióta is gond nélkül autóba ülhet. Ilyenkor kívánom azt, hogy ilyenek gázolják el azoknak a hozzátartozóit, akik ezért felelősek.

2011. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Chuck ***** válasza:

"A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:10"

Igen, még az is jó lenne...

Ismerek sok embert, akinek azt mondtam, hogy ha jogsid lesz, vagy erre akarsz jönni, még az eszedbe se jusson, mert rád gyújtom az egészet ahogy van...

Sulinál van egy alagút...debil haver megy vagy 60-at, dudán meg 2 kézzel áll, megy össze-vissza....másik meg utolsó 5 méteren satu...meg nézelődik, elénk meg fordul ki kamion, mi meg 3-ban nyugodtan megyünk 40-45-el...

Nem mondom én is szoktam hülyéskedni, csak olyankor mikor nincs senki az úton, vagy olyan a hely...

2011. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, pár hónappal ezelőttig még tetszett, mert imádom a sebességet, az autókat és nagyon élvezetesnek tartom a száguldozást, bejött, ha valaki jól bánik a kocsival. Nekem nincs még jogsim, de szinte minden ismerősöm, aki vezet szereti megnyomni a gázpedált és én még biztattam is őket, egészen addig, amíg volt egy balesetem...városban, éjjel 120al mentünk és sikerült felborulni, a következő emlékem, hogy a mentőben vagyok. Azóta ránézni se bírok egy száguldozó autóra, nem véletlenül van a sebességkorlátozás, a mi érdekünk, hogy tartsuk be... Mert ami velem és az ismerősömmel történt bárkivel megtörténhet, amíg nem tapasztaltam én is csak legyintettem,hogy 'ugyanmár úgyse lesz semmi...' de lett. És nem éri meg!!!
2011. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:38

ja és azt hozzátenném, hogy a balesetnél a sofőr nem ivott, nem drogozott és 6 éves jogosítványa van

2011. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Chuck ***** válasza:

"A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:38"

Ezért kéne kitalálni valamit, hogy a "bolondabbak" ne kapjanak jogosítványt, vagy csak korlátozásokkal...

Én mikor voltam jogsin, már akkor láttam, hogy mennyi debil van....jön 5t-ás kamion, vagy 30 méterre volt, csoporttársam meg szép komótosan kifordult elé meg ilyen szépek...meg akiket látta még tanpályáról kifelé menni.......oktatóm mindig azt mondta, inkább késs el ha úgy van, és élj még 40-50 évet, mint 4-5 évet..

2011. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Ma 11:06-os!


Attól hogy ezt meg kérdezem, még nem azt jelenti hogy én így is vezetek.


A helyesírás bajnokoktól meg elnézést kérek a helyesírási hibákért.


10 éve van jogsim és azidő alatt egyszer büntettek meg 3000 Ft helyszíni birságra. 50 helyett 65 km/h volt a sebességem. Balesetem még nem volt, de remélem nem is lesz. Bocsánatot kérek a kérdésért, ha valakit ezzel felidegesítettem.

2011. máj. 14. 14:08
 20/25 anonim ***** válasza:

múlt héten előttem majdnem elütött pont egy ilyen sportkocsival felvágós barom egy 7 éves kisfiút

elvenném a jogsiját egyből az biztos

2011. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!