Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mostani lányok milyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani lányok milyennek tartják azokat a srácokat, akik autóval az utcán szeretnek gyorsan hajtani és csikorogtatni a kerekeket?

Figyelt kérdés

tipikus eset lakó-pihenő ővezetben 70-nél városban 100 km/h-val de van olyan is aki 120 fölé is hajtja a gépet és végül országúton szinte padlógázzal.


Ezt milyennek tartják a lányok 18-30 éves korig létező generációja napjainkban.


Érdekes kérdés.


2011. máj. 13. 23:43
1 2 3
 21/25 Chuck ***** válasza:
Utolsónak: Én ritkán vezetek, suliba is busszal járok, s arra van jó pár zebra...akit látom, hogy teszi az arcát, direkt szivatom..mikor 3 méterre van lelépek a zebrára, soknak nem tetszik, de majd rá jönnek, hogy elsőbbségem van...múltkor forma ott verte a kormányt, meg anyázott, láthatóan sietett, én meg jó lassan mentem...neki meg nem tetszett nagyon, mert még vagy 20-an elindultak utánam, erősen fenyegetett, csak nem mert kiszállni...
2011. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 14. 18:50
 23/25 anonim ***** válasza:
Lenézem.. és primitívnek tartom h ennyire leszarnak másokat..
2011. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Attól hogy ezt meg kérdezem, még nem azt jelenti hogy én így is vezetek."


Oké, csak a megfogalmazás alapján teljesen így tűnt.


"Ezért kéne kitalálni valamit, hogy a "bolondabbak" ne kapjanak jogosítványt, vagy csak korlátozásokkal... "


Mivel 17 év a korhatár, középsuliban be kéne vezetni a KRESZ-t, mint tantárgyat. Akár már a 16 éveseknek is lehetne tanítani az elméleti részt, mondjuk heti két órában, így megtanulnák rendesen és nem egy gyorstalpaló tanfolyamon, ahol talán megjegyzik, talán nem. Szakemberek pedig felvilágosíthatnák őket, hogy a vezetés mekkora felelősség, mert mások életéért is ők felelnek. Mindezt fotókkal, filmekkel, élménybeszámolókkal illusztrálni. Aki értelmes és egy kicsit is elgondolkozik rajta, az úgyis megérti a dolgokat, aki pedig egy felelőtlen hülye idióta, annak magyarázhatnak, akár évekig. Ezután, év végén, mikor elérik a 17-et, mehetnének gyakorlatira.

De persze ez sajnos sosem fog valóra válni, mert az nagyon betenne a sok korrupt autósiskolának, amelyek abból élnek, hogy minél jobban behúzzák az embert és nem minden esetben végeznek megfelelő munkát a pénzükért.

Vagy ha ez nem megy, szigorítsák a jogsi nélkül vezetők és a súlyos, halálos balesetet okozókat. Ha pár min. 10-15 évet kiosztanának, talán a többi meggondolná, hogy hősködjön-e.

2011. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Chuck ***** válasza:

Tudom, hogy 17 év a korhatár, akkor kezdtem el én is a jogsit....

nekünk filmekkel, képekkel tanították a kresz-t, igaz a könyvet megvettem, de a rendőri karjelzéseken kívül mást nem is olvastam belőle....

Az se lenne rossz, hogy az iskolában tanítani, de ugyan úgy sz***a rá az összes, mint a többi tantárgyra....

Az a baj képtelenek a velem egykorúak komolyan is venni valamit....csoport társam is csak a szép hajáért, meg a vizsgabiztos rendességért ment át és kapott jogsit(csaj, nem láttam azóta vezetni, de beígért 1 kört...ima-elfelejtette, meg szeretnék élni még)

2011. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!