Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » H reagálna a srác ha megmondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H reagálna a srác ha megmondom neki h még nem smároltam?

Figyelt kérdés

15 éves lány vok, most szakítottam kb. 3 hete a barátommal, elég rossz volt, mert neki nem mertem elmondani, ezért mindig csak elhúzódtam...ő meg azt hitte azért mert nem szeretem :S csók volt, ha annak lehet nevezni...csak nyelves nem volt, és most tényleg örülnék megint 1 srácnak, aki átölel minden reggel és puszilgat meg minden...de félek h mit szólna hozzá :S vannak jelentkezők akik alig várták h volt barátommal szakítsunk, msn-en beszélgetek sok sráccal, de mindig ltérek a témától amikor kérdezik h "van esélyem?" "járnál velem ha megkérdezném hnap?" stb...most van 1 16 éves srác, már olyan 5 hónapja ismerem, nyomul 1000-rel, nekem is tetszik, de ő nem ilyen visszahúzódó, aranyos srűc, hanem feltűnősködő de kedves...és nem tudom mit tegyek...

Léccííí válaszoljatok!


2009. ápr. 26. 12:23
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsíí a helyesírási hibákért, csak most néztem át :S

*eltérek

*srác

2009. ápr. 26. 12:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Abban nem tudok segíteni, hogy összejöjjél-e ezzel a feltűnősködő, de kedves sráccal, de az eredeti kérdésedre szívesen válaszolok.

Amikor én elmondtam az első barátomnak, hogy még nem csókolóztam, nem volt semmi különleges reakció, pedig én már 18 is elmúltam, ő meg 26. Azt mondta, hogy egyszer mindent el kell kezdeni, és jó lesz az, majd meglátom. Én nem éreztem cikinek, hogy 18 évesen még nem estem túl ezen, így nem is szégyenkezve mondtam el. Azt mondják, ha szeretsz valakit, akkor az ilyesmi nem számít. Ezzel a sráccal még nem voltunk szerelmesek egymásba, ismerkedtünk, mégsem hagyott faképnél csak azért, mert nem csókolóztam senkivel.

15 évesen meg plána ne parázz azon, hogy nem csókolóztál még nyelvesen. Ismerkedj a sráccal, randizgassatok, és ha úgy érzed, hogy te ezt szeretnéd megosztani vele, hát mondd el neki. Nem valószínű, hogy ezért kinevetne, vagy ott hagyna, ha mégis akkor egy tapló, akivel nem kell foglalkozni. De nem muszáj elmondanod, ha annyira nem akarod. Hagyd, hogy a srác rávezessen. Nehéz elhinni, de majd jön magától, hogyan kell csókolózni. Ne idegskedj ilyen hülyeségeken.

2009. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ =)

És jó h elmondtad a te történeted is =)

És remélem úgy lesz és nem nevet majd ki, persze csak akkor mondom majd el neki ha megbízom benne ;)

2009. ápr. 26. 12:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Levágja a fejedet és meghalsz.
2009. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond el neki. Ha így akar megcsókolni, akkor meg csak próbáld meg utánozni. Az első nyelves csók soha sem tökéletes, mivel mindenkinek más a stílusa, és csak pár csók után lehet egy közös "módszert" találni...
2009. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda probléma... már bocs :D
2009. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még ha az el is tér a kérdéstől...;)

Hát ez nekem elég nagy probléma most =/

2009. ápr. 26. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam, mármint 14 éves koromban volt egy tapasztaltabb barátom aki nem csak hogy smárolt már, de már nem is volt szűz. Én meg kis tapasztalatlan lányka voltam és még nem is smároltam :$ De szerintem jobb az őszinteség: én megmondtam neki hogy még senki nem csókolt meg és ő ezt megértette. Mikor mondtam neki hogy félek attól hogy elbénázom azt mondta ne aggódjak, egy kis tapasztalat kell. Nagyon aranyos volt, és kicsit ugyan tényleg elbénáztam de azért kellemes volt az első csók :) Már sajnos nem vagyunk együtt de jó emléket hagyott bennem :) Szerintem ha félős vagy, érdemes elmondani mert aztán meg a csók előtt aggódhatsz hogy "jajj micsináljak" így meg elég rábíznod a irányítást. 16/L
2009. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló vagyok és azt kifelejtettem a mondandómból hogy az akkori barátom történetesen a suli rosszfiúja volt, verekedett, gyújtogatott és feltűnősködött de velem iszonyatosan édesen viselkedett :)

16/L

2009. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!