Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtél már buszon vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtél már buszon vagy vonaton?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan? Mi lett a dologból-barátság vagy kapcsolat,vagy csak haverság? Kort és nemet is
2011. szept. 20. 19:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem is egyszer, de kapcsolatot sosem akartam, így mindig csak barátkoztam :)

Egyszer 2 srác ült le velem szembe, és a továbbtanulásról kérdezgettek, múltkor pedig egy férfi,akiről kiderült,hogy 3 diplomája van és épp olyan megrögzött tanulásmániás, mint én, képtelen abbahagyni. Rengeteg érdekes dolgot mesélt, én csak ámultam :)

2011. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nem.

Bár egyszer egy sráccal vonaton egy fülkében utaztunk, és eléggé bámult. Lehet, hogy hülyén néztem ki, vagy volt valami az arcomon... De azért imádkoztam, hogy ne szóljon hozzám, elég nyomi volt a gyerek. És szerencsére 4 megálló után leszállt. :D

2011. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!