Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtél már a TV2 Text...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtél már a TV2 Text SMS Chat oldalán?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem is tervezek ilyesmit.
2011. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 The Situation ***** válasza:
100%
hogy a fenébe ne!! 4ből 4 csaj dönthető volt. de már van neki pár éve. 804en nyomtam kb 1 hónapig
2011. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Régen ismerkedtem ott.

Első nagy szerelmemet ott ismertem meg :)

Sok randi volt utána az biztos.



24/F

2011. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
The Situation: És te írtál a nők sms-eire, vagy te adtál fel sms-t és neked írtak a nők?
2011. szept. 22. 21:33
 5/11 The Situation ***** válasza:
100%
én írtam nekik. gondolod csak úgy bedobtam volna a számom a közösbe? hát nem. megválogattam kinek írok. egy jó tanács. komolyan ne vedd ezt az egészet! nem érdemes
2011. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ok! Kösz :-)


Zöld pacsi The Situation-nek!

2011. szept. 22. 21:52
 7/11 anonim ***** válasza:
ismerkedni nem sikerült ott,de fogadd meg a tanácsot a számod ne rakd ki a falra! zaklatóm az volt sajnos! ha számmal akarsz hirdetni vegyél egy kártyát amit csak arra használsz!
2011. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sokat logtam ott, éveket hajaj, akkor még alig volt net vagyis volt de inkább a gazdagoknak es nagyon gyerekcipoben járt még az internet, ez a tv2 teletex chat porgott ezerrel dijuice nonstop sms csomag volt a nagy sláger a Pannonnál, akkor még igy hivták a telenort:-) 2 ezres évek eleje, akkor jottek be a szines kezdeteges kamerás telefonok, nagy szám volt:-) android még a kanyarban sem volt, jol mondta fentebb az egyik hozzászolò, rengeteg jo kis csajt ki lehetett fogni kalandra..voltak chat bulik összejövetelek élőben is ..4 eves kapcsim is onnan volt jaj régi szép idok :-) 807 oldal:-))
2018. jan. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MolotovPunk ***** válasza:
Jó hely volt anno.Vannak szép emlékeim onnan.Vajon kik lehetnek ott a régiek közül? :)
2018. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NagyGabi5150 válasza:
Rengeteget! Sok klassz csaj volt(meg egy nagy ordas K...., csillag## ). Tartós kapcsi is összejött.
2019. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!