Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak egy lánynak chat-en?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy lánynak chat-en?

Figyelt kérdés

Mit írjak egy szép lánynak aki tetszik nekem ?

Azzal kezdem értelem szerűen ,hogy : -Szia

Erre ő is vissza köszön : -Szia

Ezután mit írjak ?

azt ,hogy "mizu?" .. stb. azt nem akarom mert az olyan béna..


ötletek.. pls. miné hamarabb..


Thx :)


2011. szept. 5. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
5ér szopol hm?
2011. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
van kedved beszélgetni esetleg ismerkedni ?
2011. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Hogy vagy? Milyen napod volt? Ha mesél akkor a többi kérés jön magától.


17/L

2011. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
szereted az anált?
2011. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Manesz ***** válasza:
75%
Életben ismerkedjetek ember, ne neten, én informatikus létemre élőben csajoztam míg a többiek a neten-fb-n függve, és engem kockáznak mert pro vagyok CS-be...
2011. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

- épp verem a farkamat... elmeséljem? - én ezzel indítanék CHATEN

kb. ennyire komoly az egész

2011. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ma 20:32 L/17


Köszi :) F/17 :)

2011. szept. 5. 20:42
 8/18 A kérdező kommentje:

fél siker...


Az írás már témára hangolódott :D de "lassan" :S

1 válaszadás közben kb. 1 perc telik el.. :S mi lehet a baj ?!

2011. szept. 5. 20:50
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Nemtudom nekem ezek valahogy mindig jöttek magától...de azért megpróbálok neked kicsit segíteni. Honnan ismered a csajt? mert ha szerinted béna dolog rákérdezni arra, hogy mi a helyzet akkor először tegyél fel valami teljesen általános kérdést. pl. ha iskolából ismered akkor például, hogy mikorra kell menni holnap vagy kérdezz rá a házira. Szóval tegyél fel egy olyan kérdést amit igazából egy idegennek is nyugodt szívvel felteszel. Ha ez megvan akk ezután jöhet az, hogy "és am mizu?" vagy ennek a változatai. Nagy valószínűséggel azt írja, hogy semmi különös és visszakérdez. Mondd hogy teis megvagy és ekkor ragadj ki bármit a napodból amit kicsit viccesebben tudsz elmesélni, kicsit eltúlozhatod a dolgokat. Egy példa: biciklivel mentem ma haza és mivel hegyen lakom nagyon fárasztó volt ezt elmesélem humorosabban és mondjuk a végére fűzök valami csattanót, hogy "halálomon voltam.. :D szóval ha megfogadsz egy tanácsot...SOHA ne gyere hozzám biciklivel :D...(mondjuk ez első beszélgetésnél lehet kicsit erős xd)" vagy hogy ezek a mai hegyek milyen pofátlanok teljesen kikészítik az embert. És igazából ezekre már reagálni fog valamit és innentől már a beszélgetés folyik magától ha meg elakad akkor dobj be bármit ami eszedbe jut. Ha meg viszont alig reagál valamit akkor meg teljesen fölösleges bármit is csinálnod mert az már régen rossz.
2011. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. Ha válaszol normálisan akkor teljesen mind1 milyen idő közönként reagál.. Egyik lányismerősöm például ipod-on msnezik facebookozik és blogol egyszerre ezért 5percekbe is beletelik míg visszaír és mégis mindig nagyon jól elbeszélgetünk és kb. legjobb barátok vagyunk. Szóval ez még nem feltétlen para. nahjólvan sok szerencsét a csajhoz :D
2011. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!