Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan "tudhatom", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan "tudhatom", hogy melyik lánynak érdemes írni CHAT. HU-n?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsán hangzik és kockázat kerülősen, de csak az esélyeimet próbálnám növelni.
2010. márc. 11. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
amelyik visszair
2010. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
senkinek
2010. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a chaten mindenki kamuzik...egyiknek se érdemes, ha meg mégis nagyon akarsz, akkor ne valami cicababa100%ot meg hasonló nickeket válassz.
2010. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ismerkedni akarsz, menj love.hu-ra, ott fenykep is van, a chat nem jo semmire, max rohogni
2010. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van a hülyeség az egész a chat is meg a társkereső is. Felejtsétek el a kérdést. Legfeljebb nem ismerekedem sehogy.:)
2010. márc. 11. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annak, amelyiknek van adatlapja, és az adatlapja alapján neked bejön. 27L
2010. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amelyik azzal fenyegetőzik, hogy a tengerbe veti magát egy szikláról, azt hagyjad. de ezt neked kell tudni eldönteni, hogy ki tetszik neked, ki tűnik úgy hogy csak egy f4sz kell neki, ki az aki, tényleg egy társat keres, csak nem jó helyen, ki az akicsak... ezt neked kel tudni mérlegeln i
2010. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem www.szexrandi.hu
2010. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy baromság!Én 5 évvel ezelőtt chat-en ismertem meg a párom és azota is együtt vagyunk!Nem mindenki kamus és vannak ojanok akik tényleg ősziték!
2010. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!