Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtél már buszon vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtél már buszon vagy vonaton?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan? Mi lett a dologból-barátság vagy kapcsolat,vagy csak haverság? Kort és nemet is
2011. szept. 20. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
harag...sajnos nem vettem jegyet és megbüntetett a kalauz bácsi.
2011. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MákosLajos ***** válasza:
100%
Vonaton: A kalauzzal és 5000ft büntetés lett a vége :D
2011. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ááá, nem csak én gondoltam erre.

első vagyok :D

2011. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
és még büszkék is rá, hogy nem tudnak kifizetni egy sz*ros jegyetXD
2011. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tajparaszt ***** válasza:

Igen, kapcsolat.


Nyugodtan próbáld meg.

Némi szemezés után odamész, köszönsz, beszélsz.

2011. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy megláttam a szakállát megdicsértem,onnan pedig már csak folytak a szavak.Mielőtt leszállt elkértem a telefonszámát és hetekig csak haverkodtunk,amikor pár hónap után már nagyon egy hullámhosszra kerültünk,elkezdtünk járni és pár hét után lefeküdtünk.Ez 3 éve történt és azóta már közös lakásban is élünk és azt tervezzük hogy kiutazunk Spanyolországba mert mindkettőnknek az a kedvenc országa. :D Ha nem mertem volna beszélni vele a buszon akkor lehet most magányosan tengetném mindennapjaimat a munkahelyen.Amúgy meg szemezz a kiszemelt pasival/csajjal,és ha úgy gondolod hogy viszonozná a vonzalmat akkor dicsérd meg pl.: milyen szép a szemed,kezdj vele random beszélgetésbe,de azt mindenféleképp kérdezd meg hogy csak egyszeri alkalommal vonatozik/buszozik,és ha igen akkor próbáld meg elkérni a számát vagy valami elérhetőségét (a telefonszám elkéréshez szerencsésnek kell lenned,és lennie kell egy kis kémiának köztetek hogy odaadja).


21/F

2011. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én igen..

külföldre mentem,18éves csajjal egymás mellett ültünk,amuután elindultunk,csak 1-2ora utan szoltam hozza,nem bantam meg XD de igaz csk baratsag lett belőle,de ugyanabba a suliba mentem mint amibe ő járt:P

2011. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen,és megis baszott a soför,4 éve tart a kapcsolatunk ,de ö nem szeretet nös,2 gyerek apja
2011. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*szeret
2011. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!