Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Attól függetlenül még lehetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól függetlenül még lehetünk barátnők?

Figyelt kérdés

Lécci, nagyon fontos!

van egy barátnőm, akit nagyon szeretek. most vagyunk abban az időszakban, hogy teljesen kialakult, hopgy milyen fajta pasi az ideálunk, és teljesen más az ízlésünk pasi téren.szerintetek attól függetlenül még ugyan olyan jó barátnők lehetünk?

azért kérdem, mert sokáid én is azt hittem, hogy igen, persze, de voltak másik barátnőink, akiknek ugyan ez volt a probléma, és nagoyn rosszba lettek, és évek óta nem beszélnek :(


2011. aug. 26. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi van? Nem ugyanolyan pasik tetszenek és ezért nem jó barátnők? A logika azt diktálja, hogy pont a hasonló ízlés miatt lesz olyan helyzet, hogy összevesztek egy pasin. Nem értem a problémádat.
2011. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ha másmilyen pasi tetszik, akkor kötelező megutálnotok egymást!!!
2011. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, h lehettek barátnők. Tiszta hülyék, akik képesek ilyenen össze vesz, bocs. Ez egyáltalán nem baj, vagy arra gondoltál, h ha olyan jó barátnők vagytok, akkor az ízléseteknek egyeznie kéne? Nem feltétlenül, sőt, így még jobb is, mert nem valószínű, h összevesztek egy pasin.
2011. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!