Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehetünk haverok se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetünk haverok se?

Figyelt kérdés
Én nem ismerem ezt az oldalt szoval most irok ide elöször.Megismertem egy csajt kb.2 éve és belé is szerettem,de sajnos nem lett belöle semmi.Még mindig tart a szerelem és megprobálkoztam ma nűla,de mai is azt mondta amit utoljára.Nem akarom tartani veled a kapcsolatot.Egyszerüen nem értem,ha szerelmes is vagyok belé miért ne lehetne tartani a kapcsoaltot haverilag se ?
2011. ápr. 28. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Lehet hogy ide írtál eddig életedben először? Mert ez valami borzalmas fogalmazás.


És azért nem mert 2 évig nyomultál rá

2011. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mert tudja hogy szerelmes vagy belé, ezért nem lehettek haverok. legalább egy korrekt lány.
2011. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

pf.akkor ezért ilyen velem amilyen.

és ilyenkor mit lehet tenni ???? nagyon fontos a számomra:)

2011. ápr. 28. 22:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg korrekt.Hagyjál má',osz't kész...Ez aztán tényleg ragyogó megoldás!Nem fogom megérteni sosem.

Egyébként az ilyenek haverságából sose kérj!Kegyelemkenyér minek???Úgyis csak szánalomból állna Veled szóba.

2011. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, ti soha nem fogtok járni.
2011. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha legalább tudomásul vennéd, hogy nem vonzódik hozzád, de nem hagyod békén a szerelmeddel.
2011. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát igen nagyon imádom :)
2011. ápr. 28. 23:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha barát akarsz lenni, barátként is kellene viselkedned, nem zaklatóként.
2011. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem is zaklatom öt
2011. ápr. 28. 23:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, mennyire próbálkozol, de a barátság az barátság.
2011. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!