Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon bejön, de nem merem neki bevallani mert nagyon jó haverok vagyunk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szinte állandóan együtt lógunk!És nem szeretném ha emiatt véget érne a barátságunk!!normális válaszokat kérek! Én.20-éves wok.
2011. júl. 12. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:

most ez olyan nagy dolog:

.Figyu én többet érzek irántad mint szimpla barátság.


oszt majd mont valamit.....kituggya, lehet hogy ő is erre a mondatra vár....ezt sose tudhatod...;)

2011. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nehéz kérdés. nekem is van egy nagyon jó barátom és ő is sokat mondja nekem h szeretlek, de olyan nehéz eldönteni, hogy most ezt úgy érti hogy szerelmes belém vagy úgy hogy csak mint barát. amikor van barátom akkor visszafogja magát és általában szidja az akkori páromat, de mikor mint pl. most nincs senkim akkor történnek olyan dolgok amiket nem tudok hová tenni(pl. együtt voltunk balcsin és mostam a kertben a kocsit és közölte, hogy ezt többször is csinálhatnám, vagy az hogy nézi a mellem vagy a fenekem, közben meg arról beszél hogy melyik csajjal akar összejönni éppen. szóval ez scak ilyen férfi ösztön hogy a barátainkat is megbámuljuk vagy nem tudom. érdekes. de nekem nagyon fontos és nem akarom elveszteni mint barátot. (:

19/L

2011. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
attól félek ha nemet mond már nem lesz olyan a barátságunk mit előtte!!
2011. júl. 12. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:
a csaj hány éves? am sztem mindenképp meg kell mondanod neki, lehet, ő is így érez, ezt így most nem tudhatod.
2011. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Figyelj, ha állandóan veled van, egyértelmű, hogy nagyon kedvel, sanszos, hogy IGEN-t, mond.

DE azért úgy add be neki, hogy számolj a nemmel is. Tehát:

mondd azt, hogy eltudnád őt képzelni a párodként. Kérdezd eg, ő mi gndol róla? De csak lazán, viccesen. Így ha nemet mond, akkor még nem fog elutasítani, mint barátot, mert ebből a szerelem nem egyértelmű.

2011. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én az egyik legjobb barátommal jöttem össze fél év (!) tökölés után, mert nem tudtuk, mit érez a másik. most 4 hónapja vagyunk együtt.

én a következőt tettem: szereztem jegyeket az esti showder műsorfelvételére. felvétel alatt folyamatosan közelebb húzódtam hozzá, átöleltem a karját, odabújtam a fejemmel hozzá. ő is viszontölelgetett, amikor a vállára hajtottam a fejem, ő is az enyémre. ebből a pozitív visszajelzésből sejthető volt, hogy talán talán lesz valami. véget ért a felvétel, megkérdeztem, hogy hazamegy-e, azt válaszolta, inkább hazakísérne engem. aztán a kapualjban megcsókoltuk egymást és most együtt vagyunk :)

remélem ez a történet hasznos a számodra!


21/n

2011. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19-éves.
2011. júl. 12. 11:36
 8/9 anonim ***** válasza:

11:32-es vagyok, ez lemaradt:


22/L

2011. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd meg neki, mert az ijesztő lehet. Velem úgy volt,hogy a legjobb fiú barátommal hónapok óta tetszettünk egymásnak, de nem tettünk semmit...sok közös programunk volt, ilyen randi szerűek, kézenfogva sétáltunk ,de nem volt semmi. És egyszer megcsókolt... igaz, hogy nem járunk, de baráti szex azóta van köztünk rendszeresen. :) És a barátságunk se szűnt meg, igaz nem olyan pontosan, mint volt...
2011. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!