Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irják már le, hogy lettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irják már le, hogy lettek gyökerekböl a nök kedvencei? Hogyan változtak meg, mi kellett ehhez?

Figyelt kérdés
hány évesen sikerült, milyen áron, mennyi idö alatt.
2011. aug. 24. 14:46
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi gond
2011. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Bárki meg tud változni, legyél magabiztos, add magad, és legyél jó fej. Emellett nem árt, ha jól öltözöl, és nem vagy csóró :D
2011. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
ilyen fejjel simán lehetne egy 14 éves bnőd is :D jó az is
2011. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
különben meg keress rá a PUA világra és tanulj
2011. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi nyavalygás és ilyen agresszív viselkedés elől bármelyik nő elmenekülne, a legkétségbeesettebb is.

Adják itt a jobbnál jobb tippeket, de csak annyira vagy képes, hogy mindenre cáfolsz, terelsz, és semmire sem vagy hajlandó. Rendben, törődj bele, hogy nem lesz nőd, csak pénzért. Ha valaki nem veszi a lapot, akkor nem lehet mit tenni.

2011. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Hát barátom, az eddig olvasottak/látottak alapján buta nem vagy, ronda sem, szóval máshol keresgélj magyarázatot!

A csajozás a céltalan ismerkedésről szól. Beszélgetsz, ha van alkalmad, kedves vagy, és a legfontosabb: meglátod a zöld lámpát, amikor van. Szerintem te elmégy csajozni, és eleve frusztráltan startolsz, mondván úgysem fog sikerülni, emiatt ideges vagy, haragszol a nőkre, akik leráznak, és ez minden kudarcélménnyel csak romlik. Jó kedvűen, lazán beleszarósan kell csinálni, ebben az esetveb a túlzott ambíció a siker legnagyobb ellensége. Tipikus jelenség, hogy, amikor a férfiembernek van barátnője, simán tapadnak rá a nők, ha facér, akkor bezzeg soha. Ennek is az az oka, hogy facéran a sikerre áhítozva, görcsösen, türelmetlenül dolgozik az ember, míg, ha foglalt, akkor hátsó szándék nélkül, kötetlenül beszélget, nem foglalkozik a hibák elkerülésével, mert nincs mit elcseszni. Ilyenkor a siker a váratlan (mivel nem célzott), kudarc meg nincs, mert eleve nem akartál semmit. Ha facéran csajozni mégy, az a rengeteg eset, amikor nem csajoztál be, kudarcélmény lesz, ami frusztrálttá tesz a következő próbálkozásra. A csajozásban sikeres emberek ezeket a kudarcokat fogják fel másképp, mint te, és emiatt nem görcsösek, van önbizalmuk stb...

Ez olyan dolog, amit a te helyzetedben nem ért az ember, csak kívülről nézve egyértelmű, de akkor is ez az igaz.

2011. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
utolsó érti a dolgát.... de vajon van csaja? :D
2011. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy amig spontán voltam, és szorakoztam önfeledten, minden lányt figyelmen kivül hagyva, akkor sem jöttek! Nem nagoyn tudja elképzelni az emberek nagy része, hogy olyan helyen, ahol nincsenek lány ismerösök, ott ez a sokat emlegetett spontanitás nem müködik! A folyamatot eröltetni kell, ami meg az eröltetettség miatt lesz kudarcos!


volt már egy eset, hogy alfahimként viselkedtem, és akkor valoban tenyeremböl ettek a lányok, ugyhogy teljesen átérzem, hogy milyen könnyü lenne nekem , ha még jol is néznék ki.

2011. aug. 25. 23:31
 49/51 anonim ***** válasza:
Egyébiránt igen, van csajom, már 8 éve ugyanaz :)
2011. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
szerintem nm adtak adig a kulsore es mikor adni keztek a csajoknak megtetszenek es ugy!!!!
2011. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!