Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irják már le, hogy lettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irják már le, hogy lettek gyökerekböl a nök kedvencei? Hogyan változtak meg, mi kellett ehhez?

Figyelt kérdés
hány évesen sikerült, milyen áron, mennyi idö alatt.
2011. aug. 24. 14:46
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt bárki is pontosan tudná, nem járna ide.

Ez kb olyan nehézségű kérdés, hogy mi az idő? Vagy, hogy keletkezett a világegyetem?

Ugyan senki se tudja pontosan, de már sokan meggazdagodtak abból, hogy írkáltak róla.

Te is húzhatsz hasznot a dologból. Kit érdekel, hogy a sok gyökér hogyan tud nőt szerezni. Te csak azt tudd, NEKED, hogy lesz nőd :D Különbség. Biztos egyedi eset vagy. Gondolkodj el, miben térsz el azoktól akikre tapadnak a nők. Beszéd stílus? Önbizalom? Testi adottságok? Öltözködés? Tököm tudja... utánozz. Az ember utánzással tanul, azt hiszem. Aztán még ráérsz magadat adni, ha már rajta fekszel :D


off: nehéz a bme? :D

2011. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy gyökerek?
2011. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
gyökér = nem kell egy normális nönek sem.
2011. aug. 24. 15:13
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Férfiasan néznek ki valószinüleg. Várj még pár évet és te is hödito leszel. A férfi kor 30-34 évesen kezdödik el.
2011. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
elegem van a ólcsó vigasztalásokból
2011. aug. 24. 15:16
 16/51 anonim ***** válasza:

akkor tegyél érte most, és ne siránkozz, komolyan, ennél nincs szánalmasabb, mint amikor, tudod, hogy gáz van, de nem csinálsz semmit, inkább nyafogsz..

kondizz, fuss, menj el fodrászhoz, akármi.

2011. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a megfogalmazásod sem tetszik. Sosem voltam jóképű vagy jó kiállású, és mégis csak akkor sikerült nőt szereznem, amikor változtattam a hozzáállásomon. Nem voltam gazdag, nem akartam megvenni őket kilóra, vagy elbűvölni valami hamis dologgal. Elkezdtem tisztelettel bánni a nőkkel, és arra figyelni, hogy ők mit szeretnének, mi tenné boldoggá őket. Idővel érzékennyé váltam a szükségleteikre, hogy minek örülnek, és mit várnak el, és hogyan ne viselkedjek.

Ezt nem lehet pénzen megvásárolni, mert akkor az sem lesz igazi, amit kapsz cserébe. És a kinézet annyiban számít, hogy mennyire tudod összhangba hozni a külső tulajdonságaidat az elvárásaiddal. Sokan itt hibáznak, mert modellt keresnek akkor, amikor ők maguk csak békák, és utána 30 évesen eltemetik magukat, mert sosem érik el az ilyen nőket. Lehet próbálkozni, de azért tudni kell a határokat.

2011. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
aha....és mennyivel könnyebb lenne nekem is, ha nem évente 0,5 növel tudnék társalogni értelmesen. bme gépészen eltöltötem 4,5 évet NŐMENTES környezetben! mivel itt egy nö sins!
2011. aug. 24. 15:24
 19/51 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy bme gépészen egy nő sincs, de nem valószínű... emellett pedig nem csak a bme gépészen, hanem más szakokon, más egyetemen is lehet keresgélni Bp-n. Amúgy szerinted pte fizikán hány lány van??? megsúgom évfolyamonként max 3, én egyedül voltam... és ennek ellenére majdnem minden csoporttársamnak van nője, erről ennyit...

22/L

2011. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

Itt a baj, hogy ezek szerint nem mész társaságba, és mivel nőkkel sem beszélgetsz, nem is tudod, hogyan kell hozzájuk szólni. Az alapok hiányoznak.

El kell járni olyan helyekre, ahol sok nő van, aztán elkezdeni nézegetni, szemezgetni, odamenni... és az egyiknél jó leszel.

2011. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!