Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irják már le, hogy lettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irják már le, hogy lettek gyökerekböl a nök kedvencei? Hogyan változtak meg, mi kellett ehhez?

Figyelt kérdés
hány évesen sikerült, milyen áron, mennyi idö alatt.
2011. aug. 24. 14:46
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van, csak annyira támadó vagy kedves kérdező, hogy az már fájdalmas.


Őszintén szólva, nekem is a legtöbb fiú ismerősöm a szakomról van, sőt, majd mindegyik, vagy rokon reálos szakról a ttk-n, de ettől függetlenül van más is, akit ismerek. Ettől függetlenül eljárkálok erre arra, és néha vetődik elém ismeretlen egyén, akivel el lehet beszélgetni, nem csak sör és szakma váltakozásáról...


Szóvak irány szórakozni, nem kell sokszor, kéthetente egyszer is megteszi.


22/L

2011. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

1: Ha a BME gépészetire jársz, akkor be vagy oda zárva, vagy mi van? Ennyi erővel akkor mondjuk az összes tűzoltó agglegény lenne.


2: Arrogáns vagy, úgy fogalmazz, hogy a gyökér jelző a kérdésed alapján rád is igaz


3: A csajozásnak egyetlen megkerülhetetlen alappillére van: ne félj a kudarctól, a pénz/kinézet/szöveg csak százalékosan befolyásolják a sikert. Minden csak idő kérdése lesz.


4: Általában azt figyeltem meg, hogy a csajozásban sikertelen emberek (hogy te is értsd: a gyökerek) egyszer csak valahogy mégis szereznek egy csajt, akin aztán kitanulják a szakmát rendesen.

2011. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

most voltam siofokon hétvégén. leszolitottam rengeteg nöt, de nem nagyon akartak velem foglalkozni.


4 éve folyamatosan járok szorakozni, de lányok sosem voltak ezekben a társaságokban. magyarul mindig csak fiukkal iszok. nem is haverkodnak velünk a lányok.

2011. aug. 24. 16:28
 24/51 anonim ***** válasza:

Tényleg csak annyira vagyok kíváncsi, hogy tiszteled a nőket, avagy csak kanos vagy, és kilóg a lóláb?

Mert az egész folyamatról, ahogy írsz, az jön le nekem, hogy kellene egy nő, de nem azért, mert szerelmes szeretnél lenni, vagy stabil párkapcsolatot akarsz, hanem azért, mert még nem, vagy már rég volt.

Hiányzik a dologból a kitartás, és a folyamat iránti lelkesedés, inkább azért csinálod, mert szükségét érzed.

A nők radarja nagyon érzékeny műszer, kiszúrják azokat, akik nem gondolják az egészet komolyan. Egy csapat italozó fiú sem túl vonzó a lányok előtt, pláne ha sokat is isztok. Egyedül érdemesebb ismerkedni, de ha már egy helyen tízen elutasítottak, és azt ott mindenki látta, akkor nem érdemes tovább szerencsétlenkedni. Tovább kell állni.

De továbbra is állítom, hogy az alapok hiányoznak.

2011. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Akkor járj el, valahova máshova is, pl menj el ilyen tánc estekre, nálunk még mindig vannak... hja és nem hiszem el, hogy csak fiúk, hogy egyiknek sincs barátnője, ha van, akkor kérj meg egy ilyet, hogy hozzon magával még lányokat...
2011. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

az ismeröseimre se tapadnak a nök,


de lécci ne áltassatok már, hogy italozo fiuk nem kellenek a lányoknak! ha jol néznek ki akkor kellenek a részeg fiuk is a lányoknak! siofokon ezt láttam! meg mindenhol! aki szép magas erös, annak csettintésre ugranak a lányok! a nyomiknak meg adagoljátok ezeket a sovány vigaszokat

2011. aug. 24. 16:39
 27/51 anonim ***** válasza:
Viszont senki sem állította, hogy a szép fiúkra nem buknak a lányok. Persze hogy buknak, ez fordítva is igaz. Egy kevésbé jóképű fiúnak keményebben kell tepernie, de attól még meg kellene kapnia lányokat, ha nem is a legtutibbakat. Viszont még nem írtál őszintén a saját hibáidról. Szerinted mi az oka, hogy sikertelen vagy a nőkkel?
2011. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
170/60 vagyok, vézna, gyerekképü, furcsa hangú, érthetetlen, zavaros beszédű, mozgású.nagy a fejem, forditva jár a gondolkodásom, ezért a legalapvetöbb helyzetekbenm is bambáskodom.csunya vagyok.
2011. aug. 24. 16:44
 29/51 anonim ***** válasza:
Először legyél szíves önbizalmat növeszteni. Másrészt, hidd el idővel mindent el lehet érni. Próbálj neten ismerkedni, tapasztalataim szerint egész nagy sikereket lehet elérni így, bár lehet, hogy csak engem lehet így levenni a lábamról.
2011. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
egész nyáron a társkeresön szerencsétlenkedtem. még csak az esélye sem merült fel, hogy el tudjak valakit hivni randizni. ~200 lánnyal chateltem már, de minden beszélgeteés katasztrofális véget ért, mert nem tudok még beszélgetni sem.
2011. aug. 24. 16:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!