Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irják már le, hogy lettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irják már le, hogy lettek gyökerekböl a nök kedvencei? Hogyan változtak meg, mi kellett ehhez?

Figyelt kérdés
hány évesen sikerült, milyen áron, mennyi idö alatt.
2011. aug. 24. 14:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Tényleg önbizalmat kéne növeszteni...

Az, hogy társaságra vágy, lány társaságára, már jó. De ha így látod magadat, akkor egyrészt próbálj alakítani a beszédeden, viselkedéseden ezt csak gyakorlással lehet.

A kinézet pedig csak akarat kérdése.

2011. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
kinézet akarat kérdése? valami nagyobb viccet nem tudnál esetleg?
2011. aug. 24. 16:52
 33/51 anonim ***** válasza:

Nem kellett pszichológusnak lennem, hogy kitaláljam, hogy főleg a külsőddel van bajod. De ha végignézel az embereken az utcán, hány van olyan, aki nem néz ki jobban, mint egy hajléktalan? Mégsem egyedülálló mind, hiszen a külső az egy dolog. Most leírnám, hogy mennyi más előnyös tulajdonság van, de úgyis csak sódernek vennéd. Pedig mindig abból kell építkezni, ami van, nem arra görcsölni, ami nincs. Oké, nem vagy jóképű, hát nyűgözd le mással a nőket. A nők is tudják, hogy a külső kb 10-20 évig marad érintetlen, utána mindenki megcsúnyul, a legszebbek is. Akkor hát koncentrálj mindenre, ami nem a külső. Lehet, hogy nehéz beismerni, de ha olyan csoportba tartozol, ahol senki sem talál párt, akkor ideje lenne kitörni onnan, mert lehúznak. És hidd el nekem, hogy az italozás is drámaian rontja ezt az egészet. Vajon mennyire lehet vonzó egy nőnek, ha egy nem annyira jóképű, de ráadásul ittas valaki közeledik hozzá? A piát el kell felejteni, ha ismerkedni mész.

Meg kell találni azokat a nőket is, akik eddig neked nem tetszettek annyira. Ha nem válogathatsz, alkalmazkodni kell. Ha pedig nem sikerül személyesen, akkor meg kell próbálni mellette társkeresőzni.

2011. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
igazábol 1,5 éve járok kisebb-nagyobb megszakitásokkal pszichologushoz. ö mondta hogy regeljek társkerire. Ott kb 2 hét alatt találtam egy lányt, aki ugyanugy csunyának gondolja magát mint én (pedig hát elég szép). Na vele vagyok már 1 éve, de látom 1-2 hetente. nem egy álomkapcsolat. elötte is volt barátnöm egy nagyon okos és nagyon szép, csak hogy milyen okbol, azt most inkább nem részletezem! elegem van, hogy nem én választok barátnöt, hanem csak valamilyen mesés uton összejön valami kis vigaszdij.
2011. aug. 24. 16:58
 35/51 anonim ***** válasza:

Ha a társkereső bevált, akkor maradj annál.

Amit szeretnél, az viszont csak keveseknek adott. A választás a nőknél van, és kevés az olyan férfi, aki kedvére válogathat, mert bárkit megkaphat. És valóban, ezeknek a férfiaknak a sikeréhez nagyban hozzájárulnak az anyagiak is, ami viszont az egészet hamissá teszi.

Neked azt kell elfogadnod, hogy a nő döntésétől függsz.. mint mi annyian.

2011. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

társkereseö dehogy vált be!


több mint 3000 adatlapot néztem meg azota, beszéltem vagy 200 lánnyal, és SEMMI!

2011. aug. 24. 17:04
 37/51 anonim ***** válasza:

Igen, kinézet akarat kérdése. Ha vézna vagy, lehet izmosodni. Kondizni.


Nekem pl. tudom, hogy fogynom kéne, de elfogadtam magam ilyennek. Így , hogy nem görcsölök rajta, máris könnyebb dolgom van.

2011. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

ma vettem két 5 kilos sulyzot! az eladó csávo egyböl kikapta a kezemböl a boltban, hogy ma ö elviszi a pénztárig, én legszivesebben leszurtam volna egy késsel ezért a nagy személyeskedésért!


de most mégis hogy kezdjem el a gyurást? mindehol a kibsszott fekvenyomás van csak az edzésterveknél. mondjuk 3*10 fekvenyomás. én még a rudat se birnám kinyomni 30x

2011. aug. 24. 17:10
 39/51 aranyoskám ***** válasza:

Nem mondom h kedves de kérdező az vagy szóval maradjunk ennél. Azt nem hiszem h nem tudsz kinyomni egy 10-20 kg-os rudat 30-szor, mivel ez még nekem is menne pedig 183 cm, és 62 kg vagyok. Anno én is ilyen voltam magammal csak kevésbé dramatizáltam túl, de az önbizalmam ugyanígy nulla volt. Aztán jött egy lány aki gyönyörű, kedves, és nem is buta (nem zseni, de simán átlag feletti). Akkor eldöntöttem h nekem ő kell. Baromi sokan akarták őt a saját korosztályából, illetve idősebbek/fiatalabbak is. Ezt én is tudtam. Viszont nem kellett olyan sok, hogy a magaménak tudhassam. Megszereztem az msn címét, jókat beszélgettem vele, de nem nyomultam túlzottan, legalábbis neki nem tűnt fel a dolog, én meg totál kezdő voltam. Elég rövid idő után jöttem rá h miért nincs esélye a hozzád hasonlóknak a csajoknál. Mivel azt hiszik h nincs! Ez pofon egyszerű. Nem kamu h meglátszik az embereken a magabiztosság. Én azóta túlzott ego-t növesztettem, és ha nem is minden csaj, de elég sok közülük nagyon szívesen lenne abban a helyzetben h a barátnőmnek mondhatja magát. Ezt mind az ego teszi. Illetve az hogy valamilyen szinten követed a divatot és úgy öltözködsz hogy az bejöjjön nekik. Nem kell azt hinni hogy csak annak van csaja aki kőgazdag vagy mittudomén. Nem kell ilyen 20ezres pólókba meg hasonlókba járkálni, elég ha nem xxl-es cuccokat veszel, hanem mondjuk s-m esetleg l ha a kisebb az szétrepedős kategória. Kezdj el sportolni valamit még ami szintén növeli az önbizalmat. Ne kondizz az semmire nem jó kb. Vagyis de csak rohadt unalmas. Inkább fuss, bringázz, menj el küzdősportolni, legalább ha beléd köt vki és levered, akkor máris lesz pár csaj akinek bejössz feltéve hogy látta valaki a mutatványod.

U.i.: én azóta is az említett lánnyal vagyok együtt, több mint egy éve.

U.i.2: Gondolkozz el azon h tényleg ekkora szarkupac vagy, vagy csak beképzeled magadnak? ja és tegyél fel képet, hogy megmondhassuk mi a hiba a külsődben legalább.

2011. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

[link]


ez a kép már 100000millioszor szerepelt már a kérdéseimnél, mivel facebookomrol ezt tudom kilinkelni totál diszkrét modon. de amugy ez egy tul ideális kép.szal ettöl sokkal rondább vagyok.

2011. aug. 24. 20:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!