Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Az van, hogy kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az van, hogy kb egy éve az ismerőseim elkönyveltek"szabadlelkű szinginek". És szertenék ezen válétoztatni.

Figyelt kérdés
Mivel sok embert "elutasítottam"- még a dolgok elején közöltem vele, hogy nem jönne össze a dolog. jobbnak láttam az elején szólni, mivel nem akartam belebonyolodni, olyan kapcsolatokba amihezz semmi kedvem se volt. És szép lassan evvel elértem, hogy mindenki azt higgye hogy senkivel sem akarok járni. Viszont én meg nagyon szivessen élnék már kapcsolatban, viszont nem igazán alarják ez elhinni.
2011. aug. 19. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Gáz :S
2011. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
találhatsz máshonnan pasit aki nem hisz szabadlelkű szinglinek :D
2011. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

így voltam én is, hosszú évekig mindenki azt hitte, hogy én mennyire jól elvagyok egyedül. közben meg rohadtul szerettem volna valakit, de nem volt mindegy, hogy kit. nem nagyon hittek nekem se:)))

végülis neten ismerkedtem meg a barátommal, és most boldog vagyok:)

nem fontos, hogy higgyenek neked. majd meglátják, amikor megtalálod azt, aki megfelel, hogy mennyivel boldogabb, kiegyensúlyozottabb leszel:)

2011. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!