Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló pasik, van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló pasik, van itt olyan, aki segítene nekem 2-3 hétig? Nem nagy dologról van szó (lent)

Figyelt kérdés

Lehet hogy őrültség, és ne oltsatok le érte, végső kétségbeesésemben írom...


Általában tetszik a pasiknak a külsőm és emiatt sok csaj féltékeny rám.

Exem barátnője pl. szabályosan zaklat, nem hiszi el, hogy már nincs köztünk semmi, abból indul ki, hogy akkor már lenne pasim.

Én viszont egy ideig nem akarok járni senkivel (mert a környezetemben nem tetszik senki).

Viszont addig nem fog békénhagyni a csaj, míg nincs pasim (eléggé beteg, meg is akart veretni meg minden).

Nincs olyan közöttetek, aki bejelölne facebook-on, és kamuból "kapcsolatban" lenne velem 2-3 hétig legalább?:D Utána meg szépen titkosítva lenne... :D

egyszerűen már nem tudom mit csináljak, a lányt feljelentettem zaklatásért, de nem kapott semmit, és nem bírok bújkálva élni, az meg azért nem jó, ha havert kérek meg, mert mostmár rendszeresen kiderül a haverokról, hogy belémszeretnek, és nem akarom megbántani őket, hogy én nem. :(

valaki olyan kéne, aki messze lakik, elérhetetlen a csaj számára, és mindent titkosít facebook-on idegeneknek, csak a "kapcsolat" lenne addig a kis ideig kiemelve. :D

meg egyébként egy barátság is szövődhetne ebből, mindenre nyitott vagyok :D

21/L


2011. aug. 16. 22:40
1 2
 11/17 anonim válasza:
Írtam privátba!
2011. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nem kamu kérdés, mielőtt vki azt hinné :D

létező helyzet sajnos :(

és meg akarok szabadulni ettől az egésztől. bosszant, hogy már nem beszélek az ex-szel, de ezt csinálja. üzentem neki és leállt, de már késő, mert a csaj beette a csalit és nem hisz neki :/

2011. aug. 16. 22:55
 13/17 anonim ***** válasza:
Segitek a facebook profilom linkjét elküldöm privátban
2011. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

itt a profilképem :D

[link]

2011. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :D

azt hittem nem is jön senki segíteni, csak le leszek oltva :D

2011. aug. 16. 23:12
 16/17 anonim ***** válasza:

Én vállalnám, pont jó lenne mert én meg az exemet akarom féltékennyé tenni, és erre elég egy kapcsolatban kiírás:D

21f

2011. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem lenne ellenemre, de úgysem hinné el senki :D...korkülönbség, s egotikus keleti országban lakom..::D...


33/F

2011. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!