Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni a félelmemet?

Figyelt kérdés
5 éve nem volt barátom,nem volt szex .Most találkoznék egy fiuval aki elhívott,de félek tőle.Rettenetesen gátlásos vagyok,ez most rosszabb mint tizenéves koromban.Nagyon szeretnék vele találkozni,mindig rá gondolok,rajongok érte.Mégis félek.Nem a csalódástól.Ő olyan nagyhangú társasági ember,szeret középpontban lenni,neki minden vicces.Én tele vagyok félelemmel, nem tudom pntosan hogy mitől félek.De hogyan lehet ezen urrá lenni?Kérlek ne írjátok hogy hülye vagyok,negatív válaszokat ne írjatok,mert attól is félek.
2011. aug. 13. 17:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na most írjátok meg hogy nem alaptalan a félelmem.Mert az eszem és az ösztöneim is azt súgják hogy tilos találkozni vele,valami mégis vonz hozzá erősen.Hülye vagyok?Képzelgek?
2011. aug. 13. 19:35
 12/13 anonim ***** válasza:
nem tudom hogyan győzd le a félelmed. ez a havernő gyanús nekem , amúgy mintha ma már olvastam volna valahol ezt a szituációt.
2011. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is éreztem hasonlót nagyon kellemetlen érzés tud lenni, mikor találkozol valakivel és szeretnéd hogy ne legyen baki minden süljön el jól,de ha akad egy közös téma akkor nincs gáz,ha nem pánikolok be akkor hamar tudom passzolni a beszélgetés előtti " makogós részt" úgyhogy kitartás neked is!
2011. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!