Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a félelmemet?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 5 napja összejöttem. A legközelebbi talink szombaton lesz.Ma volt nálunk suli látogatáson, és rettenetesen idétlen módon viselkedtem. Amióta hazajöttem a suliból csak ez jár az eszemben.Egyrészt félek a csóktól(ez lenne az első), másrészt pedig az osztálytársaim véleményétől. Nem attól félek hogy mit godolnak hanem a cikizésektől. Mellesleg mindezt a srác nem tudja.Borzasztóan rosszul érzem magam.Mit tegyek? Hogyan tudnám legyőzni a félelmemet?
2009. nov. 16. 14:58
 1/3 anonim válasza:
88%
Miért cikiznének? - A másik pedig az ha idétlenül viselkedsz nem feltétlenül baj mert lehet a fiú még aranyosnak is tartott ha nem csináltál annyira nagy őrültségeket.
2009. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az hogy zavarban vagy, szerintem teljesen normális! :) Magamra emlékeztetsz! :) Megkérdezhetem hány éves vagy?

A legjobb szerintem, ha elmondod, hogy te még sosem csókolóztál és kicsit "lázban égsz"... én ezt megtettem, annál a srácnál, akinél úgy éreztem már meg fog csókolni, és tökéletesen megnyugtatott, hogy ne aggódjak, nem lehet elrontani! :) Mi hiába mondunk ilyeneket, ha ő mondja sokkal jobban esik hidd el!

A sulis cikizéstől se félj! Amennyiben középiskolás vagy, ott azért már nem igazán téma, az hogy ki mikor hol kivel mit csinált... lehet egyszer rákérdeznek de ennyi. Ha még is, akkor nevess rajta, és mond azt, hogy megesik! Ha azt látják, hogy félvállról veszed, akkor sokkal hamarabb leszállnak a témáról! 19/L

2009. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.^^

14/L

2009. nov. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!