Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni a félelmemet?

Figyelt kérdés
5 éve nem volt barátom,nem volt szex .Most találkoznék egy fiuval aki elhívott,de félek tőle.Rettenetesen gátlásos vagyok,ez most rosszabb mint tizenéves koromban.Nagyon szeretnék vele találkozni,mindig rá gondolok,rajongok érte.Mégis félek.Nem a csalódástól.Ő olyan nagyhangú társasági ember,szeret középpontban lenni,neki minden vicces.Én tele vagyok félelemmel, nem tudom pntosan hogy mitől félek.De hogyan lehet ezen urrá lenni?Kérlek ne írjátok hogy hülye vagyok,negatív válaszokat ne írjatok,mert attól is félek.
2011. aug. 13. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem kell félni, csak kefélni!
2011. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na épp ilyen válaszra nem volt szükségem.
2011. aug. 13. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:
találkozz vele, beszélgettek és ha passzoltok fel fogsz oldódni, ha meg nem akkor meg örülj, h kiderült és nem kínzod tovább magad. nem kell parázni :)
2011. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

BÚÚ-WÁÁÁÁ-SHIKKÁKKÁÁÁÁ!


(ha még nem kaptál szívrohamot majd még beszélünk)

2011. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tőlem is félsz?

Nincs közös témátok?

Honnan ismered ezt a fiút? Nem netről hívott el igaz? Mióta ismered?

Tini korodban miért voltál csendes? A kezdetek óta az vagy?

2011. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A munkahelyemről ismerem a srácot.Mindig is gátlásos voltam,de ha izgatott voltam egy randi előtt,akkor az kellemes volt.Most viszont erős ez a félelem.Gyomoridegem van tőle.Légszomjam.Nem megőrültem,csak túl sokáig voltam egyedül.
2011. aug. 13. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy gondolj a randira, mint valami szórakozásra. Érezd jól magad, lazíts, minden jól fog menni. :)
2011. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbálj úgy állni a randihoz,h egy egyszerű baráti találka lesz,és ha akarjátok akkor több is lesz belőle.Nem kell félni,úgyis elmész,és úgyis jó lesz.Ne erőlködj,csak add magad.Ha értelmes a srác,akkor látni fogja,h félénkebb vagy,és próbál oldani a feszültségen.Sok sikert!;)
2011. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már most találkozhattunk volna.De helyettem haverozni ment most,mellesleg olyan havernővel is,aki állandóan róla beszél és hogy milyen fontosak egymásnak.Halálra cukkol.A fiut ez nem érdekli,hogy engem kiszekál a havernője.Azt mondja csak képzelgek,de nekem mondogatja a csaj.Ha a fiut nem érdekli hogy én most mit érzek,hogyne félnék basszus.Gyorsan lefixálta velem hogy mikor találkozzunk és elköszönt.
2011. aug. 13. 19:25
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom féltékenységnek tűnik,de ez a havernője olyanokat mond hogy a srác mindenhova megy ahova ő,meg hogy buli után ki tudja hol kötnek ki,meg miatta van ébren éjszaka a csávó hogy neki írogasson.Így hogy lehet elkezdeni,ha ez eleve fáj és a csávót nem érdekli.Ennek a nőnek 2 gyereke is van meg 1 férje,mit kapaszkodik ebbe a fiuba?És engem miért talált meg célpontnak?
2011. aug. 13. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!