Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon kedzem már unni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedzem már unni, hogy magányos vagyok . Mit tegyek ez ellen? Nagykanizsa

Figyelt kérdés

1 éve ért véget egy komoly kapcsolatom , azóta csak futó kalandok voltak , most viszont már tényleg nagyon szükségem lenne egy barátnőre ... ha megkéne magyaráznom ,hogy miért annyit mondanék ,hogy : szar egyedül .. :D ennyi :D

Folyamatosan haverokkal lógok ,de ezt már kezdem unni ,nagyon jó lenne néha odabújni valakihez stb ..

Tisztában vagyok azzal ,hogy ez ellen egy megoldás van ,hogy felkelek a gép elől ,és elmegyek csajozni ,ez eddig oké is csak itt jön a bökkenő ,hogy hihetetlenül nincsen önbizalmam ,még azt is merem mondani már ,hogy ronda vagyok mint a bűn. Ezt talán leginkább a rengeteg negatív kritikára alapozom , igényeim azok szerintem nem túl nagyok.. de nulla önbizalommal nem megyek semmire

22 / F - Nagykanizsa


2011. aug. 11. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
-.-" sírjá wazze sírjá!
2011. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ismerkedhetsz neten is.
2011. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Előző csajoddal hogy jöttél össze?
2011. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ott ahol lakok volt egy rendezvény , ottvoltam haverjaimmal ,megláttam őt ,és egy közös ismerősünktől elkértem az msn cimét ,felvettem beszélgettem vele ,de lerázott ,mind kiderült azért mert nem jöttem be neki , aztán teljesen véletlenül összefutottunk valahol ,beszélgettünk ,és rá 2 napra ha akartam se tudtam volna levakarni magamról ,mert állítólag annyira jó szövegem van,hogy belém esett a csaj .. röviden ennyi :D szóval sajnos még egy ilyen véletlen nem hiszem,hogy lesz :D
2011. aug. 11. 14:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Dehogy nem:) Csak szövegelned kell:)
2011. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sok csajtól hallom vissza ,hogy a szövegemen szakadni lehet viszont az a baj ,hogy nem merek kezdeményezni egy csajnál , tehát nem merek odamenni hozzájuk ,így viszont nem lehet egyről a kettőre jutni :)
2011. aug. 11. 14:59
 7/17 anonim ***** válasza:
De pasihoz oda mernél menni haverkodni?
2011. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
mivel nem tudok olyan könnyen megnyilni , így annyira nem biztos :D hogy mondjam , nem vagyok túlságosan társasági ember , viszont visszahúzodó se ,valahol a kettő között
2011. aug. 11. 15:13
 9/17 anonim ***** válasza:

"1 éve ért véget egy komoly kapcsolatod,de ronda vagy mint a bűn"...


Ha nekünk is hazudsz,hogyan segítsünk?

2011. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
és ebben hol van a hazugság ?
2011. aug. 11. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!