Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vagy, hogyan találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagy, hogyan találhatok egy lányt, ha teljesen magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs senkim (se haver, barát, barátnő), elég nehezen ismerkedem, utcán, vonaton nem is tudok, mert nagyon lazának kell lenni hozzá. Neten szintén lehetetlen. A társkereső oldalak olyan nőkkel vannak teli, akik "virtuális szentélyt" építenek maguknak, csak az érdekli őket, hogy minnél többen nézzék őket. Gondoltam discoba mennék, mert ott a partner keresés a legtöbbek célja és ha az egész ilyen feladat jeleggű, akkor talán jobban el tudok lazúlni. De egyedül mégis bátortalan vagyok elmenni bárhová. Szükségem van valakire egy lelkitársra... szóval ez egy összetett kérdés. Nem is tudom mit várok, talán jelentkezik valaki, aki hasonló cipőben jár...

23f, Budapest


2011. márc. 1. 19:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenki jóképűnek tart és nem vagyok túlsúlyos... De ez nem elég az önbizalomhoz.
2011. márc. 1. 19:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen nekem sem volt önbizalmam, még szemkontaktust is nehezemre esett létesíteni. Most, hogy túl vagyok az első komolynak nevezhető kapcsolatomon, bátrabb lettem, magabiztosabb. Neked is jó lenne, ha egy hozzád hasonló lánnyal alakulna ki valami, mert akkor tudnátok kölcsönösen támogatni egymást. Szerintem.
2011. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Diszkóba ne menj ismerkedni:O

Oda nem ismerkedni járnak hanem szexelni,berúgni,lazulni.


Én szerintem itt a gyakorikerdeseken is van nagyon sok lány aki így van ezzel.Pl lejebb valahol 1 31 éves hölgy írt ,hogy még sohasem volt férfival.Én szerintem írj neki 1 levelet éls kezdj el vele beszélgetni.Ne is a szexről hanem csak úgy.Lehet ,hogy van barátnője aki szintén visszahúzódó félénk mert nem mer senkinek kinyílni.

Én azt mondom add meg az esélyt magadnak írj embereknek próba cseresznye alapon.Én is innen ismertem meg az egyik nagyon nagyon jó barátnőmet.

Sok szerencsét!

20/f

2011. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24F, hasonló cipőben járok. Szerintem diszkóba meg mulató helyekre ne menj, mert olyan hangos a zene, hogy úgyse fog hallani senki. Könyvtár, park, pláza én ilyen helyekre gondoltam, csak gyáva nyuszi vagyok :S
2011. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Diszkóba ne menj. Gondold el mennyi vetélytársaddal vagy összezárva egy épületbe. Ott mindig vannak bejáratott fú de menő sztár arcok. A másik ,hogy nem érteni a másik szavát a zajtól. Ha meg még táncolni se tudsz akkor még kisebb esélyekkel indulsz.
2011. márc. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!



Én is hasonló cipőben járok valamennyire, és nem értem,hogy ha ennyien vágyunk ugyanarra,igaz szerelemre,társra,családra stb.,akkor miért nem találjuk meg a keresett értékeket és álmokat egymásban..ez egy kicsit ellentmond egymásnak és furcsa,habár elég egyszerű okai lehetnek..Ismerkedni lényegében bárhol lehet.Szerintem nem a hellyel van a baj,hanem saját magunkkal.Olyan szintű önbizalomhiányban szenved az ország lakosságának nagy része,ami már nemcsak lelki,hanem fizikai tüneteket is okoz sokszor..:S De maradjunk inkább a lelkieknél most..Nem ismerlek,de valószínűleg te sem vagy teljesen kibékülve önmagaddal és nem szereted magad eléggé valamiért.Bár ez elég összetett kérdés,szóval ebbe belemenni vájkálás lenne az életedben,úgyhogy ezt nem is tenném.Csak azt akartam az eddigiekkel üzenni,hogy egyáltalán nem vagy egyedül,sőt.Először magaddal kell tisztáznod a "kapcsolatodat" és utána tudsz felszabadultabb lenni mások körében, és nyitottabban ismerkedni fiúkkal és lányokkal egyaránt.Közhelyeket nem akarok írni,mert bár sokszor nagyon igazak,üres szavak maradnak,addig amíg el nem döntöd,hogy változtatsz.Próbáld megtalálni,hogy ki is vagy valójában..:)

Sok erőt és kitartást kívánok a jövőben!

22L,Budapest

2011. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!