Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találjak valakit? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak valakit? Nagyon magányos vagyok.17/L

Figyelt kérdés
nem vagyok nagyon ronda (sokak szerint szép vagyok..). van 1 srác aki bejön de szinte tuti h én nem jövök be neki. mostanában nagyon egyedül érzem magam és sokat vagyok szomorú. jo lenne ha lenne valaki de netes ismerkedős oldalakat nagyon nem bírom. hol ismerhetnék meg valakit?
2011. febr. 6. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én, nincs kedvem aludni.
2011. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%
Engem érdekelnél. Írj mail-t! 25/F
2011. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Ne neten akarj ismerkedni... Ott csupa perverz srác van! De ha mégis, akkor én a www.kedvellek.hu oldalt tudom ajánlani , ahol képet is tehetsz fel magadról, én néha arra szoktamnfelmenni, ott rendes a társaság! ;)
2011. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem én vagyok, aki bejön neked. Küldj egy üzit és megbeszéljük a továbbiakat.

Puszi!

2011. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Micsoda, én nem is vagyok perverz, tisztességesek a szándékaim!
2011. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
én ismerkednék neten is meg személyesen is :D írj mailt :)
2011. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lamafighter ***** válasza:
100%
hát akkor muszáj eljárni ide-oda szórakozóhelyekre, meg hasonló a többiekkel, és ott próbálj meg vkit kiszúrni aki tetszik, rámosolyoghatsz, jelezhetsz neki, hasonlók :)
2011. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, beszélgethetünk. (skype,msn)
2011. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell foggal-körömmel társat keresni,a lehetőség mindig adott,csak észre kell venni :)

Lehet hogy van olyan fiúbarátod aki oda van érted,csak szerencsétlenül mutatja ki,vagy annyira el voltál foglalva azzal a pasival aki tetszik,hogy észre sem vetted, hogy van olyan srác a baráti körödből,aki szivesen összejönne Veled.

Nézz körül, s nem leszel magányos :)

2011. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Szia,26 F irj privit
2011. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!