Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találjak valakit? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak valakit? Nagyon magányos vagyok.17/L

Figyelt kérdés
nem vagyok nagyon ronda (sokak szerint szép vagyok..). van 1 srác aki bejön de szinte tuti h én nem jövök be neki. mostanában nagyon egyedül érzem magam és sokat vagyok szomorú. jo lenne ha lenne valaki de netes ismerkedős oldalakat nagyon nem bírom. hol ismerhetnék meg valakit?
2011. febr. 6. 22:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem is pasit, de barátot szerezhetsz személyemben. :) Egyébként szerintem próbálj ismerősökön keresztül ismerkedni, az általában bejön. :)
2011. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

pfffffffffff mindenki rámozdult, sok kanos kujon


szerintem próbálj ismerősökkel eljárni pubokba, kocsmákba ilyesmi helyekre, lényeg, hogy beszélgetni is lehessen, ne buli legyen..


25F

2011. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon szívesen megismerkednék veled! Én is most nagyon magányos vagyok, és rossz így egyedül. Ha gondolod, írj privátot, és ismerkedhetünk! Az írásod alapján bejössz.

2011. febr. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket azoknak, akik adtak. a többieknek meg: mint mondtam NEM bírom a neten, látatlanban ismerkedést!...
2011. febr. 7. 22:49
 15/15 anonim válasza:
Én se! Ezért kell találkoznunk, csak egy helyszínt, és időpontot akartam megbeszélni veled neten. Nem ismerkedni, azt személyesen lehet!
2011. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!