Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány aki csak barátnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány aki csak barátnak tekint de én őt nem? . (többi lent van)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön de legjobban az tetszik benne hogy nagyon közvetlen és mindig nagyon jól el tudunk beszélgetni és nem tudom hogy tudnám valahogy "fölszedni", kicsit észrevetetni vele hogy nem csak barátja vagyok.

Mindig nagyon jól elbeszélgetünk de szerintem nem látja bennem azt hogy férfi vagyok de azt sem szeretném hogy megutáljon, hogy tudnék valahogy finoman érdeklődni vagy valami?

Most szombaton lesz egy házibuli náluk és én is megyek, talán ott lehetne?

amúgy én 15 vagyok ő pedig 16 és lehet ezért sem tekint úgy rám, szerintetek azért van nála esélyem?


2011. aug. 8. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a helyzetben vagyunk, csak itt én vagyok a lány. Ha nem kellesz neki, nem igazán tudsz mit tenni, el kell fogadnod. Nem mondom, hogy könnyű lesz, mert én lassan egy éve szenvedek emiatt a dolog miatt és nagyon rossz. :( A srác amúgy tudja, és ennek ellenére elég rendes velem szerencsére.

14/L

2011. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem hívd meg a házibulira és szórakoztasd ;)
2011. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!