Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány aki csak barátnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány aki csak barátnak tekint de én őt nem? . (többi lent van)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön de legjobban az tetszik benne hogy nagyon közvetlen és mindig nagyon jól el tudunk beszélgetni és nem tudom hogy tudnám valahogy "fölszedni", kicsit észrevetetni vele hogy nem csak barátja vagyok.

Mindig nagyon jól elbeszélgetünk de szerintem nem látja bennem azt hogy férfi vagyok de azt sem szeretném hogy megutáljon, hogy tudnék valahogy finoman érdeklődni vagy valami?

Most szombaton lesz egy házibuli náluk és én is megyek, talán ott lehetne?

amúgy én 15 vagyok ő pedig 16 és lehet ezért sem tekint úgy rám, szerintetek azért van nála esélyem?


2011. aug. 8. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nincs. Most nincs, ha legalább 10 évvel öregebbek lennétek, akkor mondjuk komolyabbak lennétek, és lelki társak, házastársak is lehetnétek, persze ha van vonzalom a lányban is. Így viszont sajnos esélytelen. Te csak egy barát vagy.
2011. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért ne? Csak tegyél meg minden tőled telhetőd.
2011. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát egy év van köztetek, csak az a bibi,hogy te vagy a fiatalabb és a "férfi" is(ha egy 15évest férfinek lehet nevezni). menyj el a buliba és majd vonuljatok fére és mond el neki. ha van rá esélyed,még hamarabb is elmondhatod, így eldöntheted,hogy érdemes-e elmenni.
2011. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de nem akarom hogy megharagudjon vagy lekoptasson és akkor még a barátságát is elveszítsem mert ő annál többet jelent nekem
2011. aug. 8. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
én is hasonló szituban vagyok..én vagyok a lány, és tudom, hogy van egy srác aki ugyanígy nagyon jó barátom, de sajna nem fogok vele összejönni..nem az esetem, de nagyon szeretem , mint barátot:( nézz körül sok szép lány van még:)
2011. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mintha az én kérdésem tetted volna fel annyival külömb h 14 vok és a csaj is de ugyanaz és értelek elég szar ügy habár én már annyi hirt kaptam a haveromtól a csaj barátnőétöl de a barátnőnek nem hiszek a havernak meg azért nem mert akkor ideges volt rám amikor ezt mondta és lehet h csak be akart égetni.
2011. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az előző vok csak kihagytam h a hír az h bejövök neki.
2011. aug. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez így mind szép és jó de én mit csináljak? :/
2011. aug. 9. 12:20
 9/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg,sztem össze fog jönni légy rámenős,már hallottam olyanról aki 1 évvelidősebb csajjal jár,pontosabban az a pasi aki nekem tetszik,a barátságot meg vissza lehet állitani,tegyük fel neki te nem jössz be csak barátnak tekint,1,2 hét elteltével irsz neki hogy már az elmult amit éreztél iránta,(kitalálsz egy kamu csajt)már más tetszik,lehetnétek ujra barátok,lehet béna tanács,de 1nek elmegy
2011. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a rámenősség sem mindig előnyös.a rámenősségtől csak tasítóvá válik az aki a barátzónában van.egyik barátomat pont ezér kerülöm most má mer túl rámenős volt de nálam nem volt esélye aztán most meg má taszít és kedvem sincsen vele találkozni
2011. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!