Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnám meg a lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg a lányt? Elszalasztottam HELP!

Figyelt kérdés

Üdv


Ma Székesfehérváron voltam haverokkal. És láttam egy gyönyörü szőke lányt, szemeztünk stb éreztem, hogy küldi a jeleket, barátnőivel volt... De akkor nem mentem oda hozzá mert sietnem kellett... Mérges is voltam nagyon, sőt még szomorú is érte egy picit, hogy elhalasztottam. Amikor indultunk vissza a buszpályaudvarra ott ült és várta a buszát, akkor is szemeztünk stb... De én marha nem mentem oda hozzá, bepánikoltam puhap.cs voltam : ( Nagyon bánom haragszom magamra érte...A fejem verem a falba, hogy elszalasztottam... De elhatároztam h nem adom fel és megpróbálom megkeresni. Ha jól láttam ő a bakoncsernyei buszra várt, szerintetek? Adnátok nekem valami jó tanásot, hogy találhatnám meg? Az arcára 100ig emlékszem még arra is hogy mit viselt. Segitsetek légyszives! 18f


2011. aug. 2. 17:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Meglett!!! Nyomoztam nyomoztam semmi... aztán összefutottunk ugyanott!:) Kapcsolat nem lett, mert azóta már lett barátnőm, viszont összebarátkoztunk, már ezért megérte! köszönöm az üzeneteket. Sziasztok!:)
2012. jan. 30. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!