Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnám meg a srácot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg a srácot? Ill a nevét? (TOLNA)

Figyelt kérdés
Na szóval ma voltam a tolnai penny-ben, de nem tolnai vagyok. És láttam egy srácot. Azt hiszem a penny utcájában lakik, mire arra ment, és elég gyorsan eltűnt, szóval valahol mellette. Hogyan tudhatnám meg a nevét? Kerestem iwiwen, stb...de semmi:S Csak annyit tudok, h Tolna, és hogy elvileg Bajcsy Zsilinszky utca.. Tudom lehetetlen ide kiírni, de talán....:)
2011. aug. 8. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ember, miért biztos, hogy a Penny utcájában lakik? Amúgymeg soha nem fogod megtalálni!
2011. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha 100%hogy tolnában kell kerseni akkor rajta. gondolkozz el az ismerőseiden ki lakik ott és nézd át a közösségi lapokat stb.. ha megvan és nincs eredmény akkor nézd át az összes ismerősöd összes ismerősét valaki csak ismeri. ha ez se akkor nézd meg az összes tolnai adatlapot ha még így se lenne jelents a rendőrségen az eltűnést:)
2011. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tolna akkor majd megkeres, nyugodt lehetsz...
2011. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az fel sem merült hogy esetleg egy közösségi oldalon se regisztrált ?:D ne haragudj nem akarlak elkeseríteni de így elég nehéz
2011. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...:)

Hát igen, erre gondoltam, hogy nem regisztrált sehova se. Az tuti, hogy tolnai...nem tudom megtalálom-e:)

2011. aug. 8. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:19



Bakker, ezen szakadok :D:D:D Ember, vendégem vagy egy cyber_sörre, bearanyoztad a napom :D

2011. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2011. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!