Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma, a HÉV-en láttam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma, a HÉV-en láttam egy nagyon helyes srácot, azóta csak rá tudok gondolni. Hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Azért leírom, hogy nézett ki, hátha olvassa :)

Kb. 180 cm magas, világos barna, végül is rövid hajú, de pl. a homlokát eltakarta a haja. Kb. 17-18 éves volt. Fekete kabátja volt, zöld (talán Eastpak) hátizsák, fekete-szürke csíkos sálja volt, farmer, fekete alapon fehér mintás cipője volt. Fekete fülhallgatója volt, Szépvölgyi úton szállt fel, nem tudom, meddig ment, de Békásmegyerig biztosan. Az elejétől számítva a 4. kocsinak az első ajtójánál állt végig, előre nézett végig. A az említett hév 14:09-re ért be a Békási hévmegállóba. Hol találhatnám meg?


2009. dec. 9. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt írtad hátizsákja volt, lehet hogy suliba volt(valószínű) akkor gondolom holnap is megy, holnap is szállj fel és keresd meg.
2009. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bp.?

mert asszem ott én is voltam....tényleg helyes volt!csak nekem van barátom....

te hogy nézel ki?énnekem szőke hajam van....

2009. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ennyire helyes volt? :)
2009. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
[link] -> erre van kitalálva. :)
2009. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ma 15:29

Igen, Budapest. :) Barna hajam van :)

Én nem emlékszem rád, illetve volt ott egy szőke hajú nő, de ő háttal ült annak a srácnak. :)


ma 15:30

Eléggé. :$

Nem volt átlagos külseje/kisugárzása, főleg ezért tetszett meg, jó volna megtalálni. :)


ma 15:31

Már kerestem, de nem találtam meg. :( Még úgy is néztem, hogy csak a Szentendrei Hévet használók közül, de ott sem volt. :(

2009. dec. 9. 15:35
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 15:29

Illetve, mellettem (vagyis, másik oszlopban, de mellettem) ült egy fiatal lány, világos barna hajjal, vele szemben egy fiú (lehet, hogy a barátja), aki levette a kabátját, táskáját felrakta az ülések feletti poggyásztartóra, és pulcsiban volt. Barna haja, fehér bőre volt. Velem szemben egy teltebb rasztahajú srác ült. Te voltál az a lány? Mert akkor lehet, hogy tényleg láttad, bár annak a lánynak inkább világosbarna haja volt, úgy emlékszem. :)

2009. dec. 9. 15:40
 7/16 anonim ***** válasza:

Húú, hát ez tök izgi :)

Remélem megtalálod őt!

Am velem is fordult már elő ilyesmi, de ennyi elszántság nem volt bennem.

2009. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én is láttam, de múltkor is megette az összes kenyeret
2009. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hallod behaltam :D komolyan elkezdtem olvasni és az első jó pár sor stimmelt nagyából az én pasimra, már majdnem kinyílt a bicska a zsebemben xD bocsánat de megdöbbentően kb ugyanaz ugyanott ugyanazon a héven satöbbi....de mégse

boccs az offért xD

2009. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem nagyonnagy mázli kell hogy megtaláld, én még sose láttam ujra azt akit egyszer megjegyeztem hogy jólenne újra látni és talán lépni se áártana ugye...

de nemakarlak elkeseriteni, hajrá :)

2009. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!