Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma, a HÉV-en láttam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma, a HÉV-en láttam egy nagyon helyes srácot, azóta csak rá tudok gondolni. Hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Azért leírom, hogy nézett ki, hátha olvassa :)

Kb. 180 cm magas, világos barna, végül is rövid hajú, de pl. a homlokát eltakarta a haja. Kb. 17-18 éves volt. Fekete kabátja volt, zöld (talán Eastpak) hátizsák, fekete-szürke csíkos sálja volt, farmer, fekete alapon fehér mintás cipője volt. Fekete fülhallgatója volt, Szépvölgyi úton szállt fel, nem tudom, meddig ment, de Békásmegyerig biztosan. Az elejétől számítva a 4. kocsinak az első ajtójánál állt végig, előre nézett végig. A az említett hév 14:09-re ért be a Békási hévmegállóba. Hol találhatnám meg?


2009. dec. 9. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én is voltamigy :D és igen nekem ara járt suliba szal sokszor láttam a buszon metrón és mentem is mögötte ^^...

és aztán befejezte a sulit...de rátaláltam vipen egyik ismerösömnél tök véletlenül és irogatunk és összejöttünk..majdnem 2 évig jártunk :D aztán szakitottam vele :P deez mástéma xD...

2009. dec. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
IWIW,MYVIP
2009. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

tegnap 23:20

Ne haragudj, hogy megijesztettelek :)

2009. dec. 12. 11:04
 14/16 anonim ***** válasza:
Remélem megtalálod,szerintem esélyes,ha ugyanarra jársz sokszor. De ha látsz a békási héven egy magas,helyes hosszu sötétbarna hajú srácot akinek nagyon szép barna szeme van, ő foglalt:D:D
2009. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem menj minden nap egy hétig ugyan azzal a járattal ugyan abban az időben, és hátha meglátod újra, vagy myvipen ha regelve vagy akkor részletes keresés 17-18 éves fiúk Budapest és keresgélhetsz a több ezer találat közül:D

19f

2009. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
...Én is ugyanebben a cipőben járok,csak én az utcán láttam azt a fiút...:) (L) Sok sikert!!!
2009. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!