Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnám meg a lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg a lányt? Elszalasztottam HELP!

Figyelt kérdés

Üdv


Ma Székesfehérváron voltam haverokkal. És láttam egy gyönyörü szőke lányt, szemeztünk stb éreztem, hogy küldi a jeleket, barátnőivel volt... De akkor nem mentem oda hozzá mert sietnem kellett... Mérges is voltam nagyon, sőt még szomorú is érte egy picit, hogy elhalasztottam. Amikor indultunk vissza a buszpályaudvarra ott ült és várta a buszát, akkor is szemeztünk stb... De én marha nem mentem oda hozzá, bepánikoltam puhap.cs voltam : ( Nagyon bánom haragszom magamra érte...A fejem verem a falba, hogy elszalasztottam... De elhatároztam h nem adom fel és megpróbálom megkeresni. Ha jól láttam ő a bakoncsernyei buszra várt, szerintetek? Adnátok nekem valami jó tanásot, hogy találhatnám meg? Az arcára 100ig emlékszem még arra is hogy mit viselt. Segitsetek légyszives! 18f


2011. aug. 2. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Menj oda holnap is, és minden nap, amíg nincs ott. :)
2011. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Keresd meg IWIW-en!:)
2011. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
első jól mondja. mától költözz be a buszpályaudvarra :D
2011. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Így van,ha lehet járj arra sűrűn! Keresd iwiw-en, facebookon. Akár üzenőfalas hirdetést is adhatsz fel, olvastam már ilyet:keresem azt a lányt, akivel itt meg itt találkoztam stb...
2011. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt buktad, szerintem. Oda kellett olna menni! Így már nagyon kicsi az esély, h megtalálod.
2011. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresd, én ha valamit keresek akkor tuti nem találom meg.

Ha viszont valami mást keresekk akkor tuti megtalálom az előzőt!!

Szóval zavaros a dolog,de az előzök jól irták legyél buckalakó az állomáson!!és túl sokáig ne törd magad a dolgon lehet sose találod meg.

2011. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
menny be az alba-plázába mert oda minden környékbeli bejár....
2011. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát barátom, oda kellett volna menni, már az is nagy szerencse volt, h másodszor is megláttad... sztem ez ennyi volt, sajnos. Esetleg ha tényleg sokan jársz a buszpályaudvarra, és nagyon nagy mákod lesz, lehethogy még összefuttok...sok sikert, szoritok :)
2011. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
majd írd meg meglett-e a csajszi
2011. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja, nyár van, kimehetsz csernyére is akár, vagy járkálsz arra sürübben a napokban, ráérsz. am meg néhány ilyen, tipikusan a te korodban (énis sokszor vertem a fejem falba 18 évesen ilyen miatt :D), és olyan ideg leszel már hogy egyszercsak nem szalasztod el és megléped amit kell :)
2011. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!