Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért csak az "alpha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért csak az "alpha hímek" kellenek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 08:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát az én párom nem egy alpha hím, de mindenképpen határozottnak kell, hogy legyen!
2009. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

tedd a szivedre a kezed es mond hogy ha eled allna 1 bombano es 1 csunyacska formatlanka akkor nem az elsot valasztanad!

genetika. a szeles csipo, a nagy mellek, a dus haj, a szep bor mind arra utalnak h a no termekeny, igy a ferfiak tudatt alatt is ezt keresik.

manapsag sok tarsadalmi szerep megvaltozott, de a noi termekyenseg sose megy ki a divatbol.


az h ki az alfa him.....szerintem ez 1 farkas falkanal nyilvanvalo, kisebb barati tarsasagokban mar csak neha, nagyobb csoportoknal meg szinte meg sem lehet allapitani. mindenkinek mas tetszik. termeszteesen van par alaptulajdonsag amit a nok keresnek (ugyanugy ahogy a ferfiak is) pl sarm,sportos test, esz, muveltseg, humorerzek es esetenkent vasatg penztarca de emellett sokminden mas kozrejatszik.

2009. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Valaki írt olyasmit h alfa himek kellenek mert csak ők tudják megvédeni őket... hát ezzel nem mondtál olyan alapigazságot pl én erősnek mondom magam magyarán ilyen szemszögből alfa hím vagyok (ez az izomagy felfogás) viszont mégse volt még barátnőm.. akkor hol az igazság? Viszont én nem vagyok nagy pofájú, bunkó és egyéb hasonló a lányokkal és majdnem hogy tuti ez a baj... magyarán legyél nagypofájú és bunkó és tapadni fognak rád a csajok...(20F)
2009. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Előző vagyok. A határozottságról még annyit , ha határozott vagyok az a baj , ha nem vagyok akkor meg az...( általában még választ se kapok)
2009. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

alapesetben igazad lenne kedves utolsó, de nem azt mondják hogy légy tolakodó, legyen önbizalmad ennyi

20/L

(persze mondom én akinek még egy kapcsolata sem volt)

2009. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az alfa-hím? Izmokat jelent, vagy agyi teljesítményt/határozottságot? Mert ha az első, akkor nekem nem az kell :)
2009. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%
Látta valaki a harcosok klubját? Nah, abban Tyler az alfa hím tökéletes példája. :)Magyarázni unom.
2009. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!