Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már a nőknek is nők kellenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a nőknek is nők kellenek? Mindenki leszbikus? Férfi kell még a nőknek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én heteroszexuális férfi vagyok, és el vagyok keseredve, mert egyre több a leszbikus, vannak még heteroszexuális nők?
2011. jan. 9. 21:02
1 2
 1/12 blex ***** válasza:
100%
Nem nincsenek. Az a szomorú hírem, hogy legkésőbb 90 év múlva kipusztul az emberiség...
2011. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van :(
2011. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

És most hetero lány létemre én is kezdek el nyávogni, hogy van még olyan férfi, akinek van arra igénye, hogy vacsorával várják otthon, vagy h csak elmenjen a kedvessel sétálni, piknikezni (vitt szendviccsel spórolás céljából, mert csak ennyire érdekel kb a pénz, h az alap dolgok meglegyenek), hogy megértsék, hogy meghallgassák, otthon ülni egy fáradt nap után stb...

És van-e olyan, aki tényleg társat akar, aki többet is lát a külsőnél stb...

Egyre nehezebb mindkét félnek, belátom. A válasz pedig: kell férfi. :) Csak a férfi fogalma is kezd eltorzulni, mint minden ebben a nyomorult világban.


25/N

2011. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát...attól függ, mit nevezünk férfinak:D

Ha határozott, magabiztos, ambiciózus, kedves, szenvedélyes, de ha kell, érzékeny, humoros, intelligens, normál testalkatú, csibészes mosolyú, jó beszélgető partner, gondoskodó, védelmező, érzelmileg fejlett és ha meg van benne az a bizonyos plusz...azaz a kisugárzás, akkor IGEN, KELL! *.*

Ja, meg azért tudjon szerelni is...az olyan férfias és szexi *.* ^^ :'D


Kár, hogy kevés van az ilyen FÉRFIAKBÓL...:/

De az vigasztal, hogy van, még ha kevés is...:P ^^

2011. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
te másnak kellesz...:D
2011. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

21:57

Én ilyen vagyok, de nem érdekli ez a nőket, nem tudják, hogy ilyen vagyok:D

2011. jan. 10. 01:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát...akkor rossz körökben mozogsz:D
2011. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Nekem férfi kell!!De látom nagynőuralom van,sajnos tényleg kevés a férfi, sok tunya pasi van akiknél a nők kezdeményeznek...sajnios lassan már a szerepek is felcserélődnek...amúgy sokuk csak divat le.szbi...és szomorú hogy van kinek divatozniuk,amig ennyien vannak,ennyi férfinak nem nevezhető f.arokvezérelt nyápicoknak kellenek aki már a látványuktól is elélvez..

sajnos ez van,én lesajnálom őket,elég a tudat hogy én megmaradok igazi nőnek akit megkellett hódítani és már 4éve van egy boldog párkapcsolatom természetesen FÉRFIVAL aki szintén kineveti ezeket a vonagló divatlez.biket és a NŐT tartja értékesnek :)

22L

2011. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem minden lezbi divatból az... azok úgyis csak részegen/drogok hatása alatt nyúlnak egymáshoz, mivel ehhez ugyanolyan vonzalom kell, mint a nő és a férfi közötti vonzalom. Ha ez nincs meg, akkor pedig hiába próbálsz józanon ki bármit egy nővel, ha nem vonz, nem izgat fel...

Off, bocsi

2011. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
88%

szereted a biológiát? mert akkor megpróbálok így választ adni neked, és örülnék ha tényleg elolvasnád... tudod, a tudomány jelen állása szerint a homoszexualitás genetikához és hormonokhoz köthető - vegyük most a hormonokat.

egy lány hormonálisan akkor lehet leszbikus, ha magzati korban az anyától sok tesztoszteront kap, mert akkor egyes agyterületek, pl az érzelmekért felelős cinguláris kéreg úgy fejlődik, mint a heterónak készülő fiúknál. a tesztoszteront az anya vérében emelheti néhány gyógyszer (pl szteroidos asztmagyógyszerek), stresszhatás, de nagy sikerélmény is, sőt, ha az anya előtte korábban testépített, és a szteroidcucc megborította a hormonháztartását, akkor is adhat a magzatnak magas tesztoszteront. a tesztoszteron ráadásul az anyatejben is kiválasztódik, így a magzat kb fogantatásától kb 1,5-2 éves koráig kapja a tesztoszteront - ez azért durva, mert ebben az életszakaszban a legplasztikusabb a gyerekek agya! tehát nem azért van manapság annyi leszbikus, mert ők mind divatolni akarnak, és mert a férfiak le vannak tojva :) hanem mert, ha régről akarok indítani, az emancipáció mellékterméke, hogy a nők sokszor a családfenntartók, munkahelyen a főnökök, ezáltal a normálisnál nagyobb stressz vagy akár siekrélmény éri őket... innen már vissza is kanyarodunk ahhoz, amit az előbb írtam. ez kutatásokkal alátámasztott, aki nem hiszi, járjon utána...


összefoglalva: kellenek a pasik :) de a világ tehet arról, hogy a nők biológiája megváltozott. és vannak, akik nagyon örülnének neki, ha érdekelnék őket a pasik - csak sajnos az agyuk kémiája ezt nem teszi lehetővé!


L/21 (leszbikus)

2011. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!