Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Muszáj költeni a lányra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj költeni a lányra, ha tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, hogy ha tetszik, hívd meg egy kávéra, italra, vegyél neki valamit, hívd meg moziba.


Nem azért, mintha sajnálnám a pénzt, de akkor is, olyan sz*r dolognak érzem, hogy hívd meg erre-arra, és ha utána meg lelép?

Akkor elúszott egy kis pénzem.


Ezt elvárják a lányok?


2011. júl. 29. 09:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
70%

Ekkora baromságot...


Már demokrácia van, a nők is dolgozhatnak, szóval mindenki a sajátját fizesse!


Mekkora nagy pancserség már, hogy a fiúnak kell udvarolni ebből az következik, hogy a fiúnak kell meghívnia és a pénzt költenie, holott a nőnek is van keresete. Mintha a nő felsőbbrendű lenne, csak mert nem ő udvarol...

A birkák úgy csinálják. Nálam felesbe megy.

2011. júl. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
hát nem kell b@zdmeg :D de illik ez van ezt írta elő valaki :D
2011. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
szerintem ha szeret akkor meg nem kell ra kolts egy vasat se mert ugy is veled marad
2011. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Amikor rám 'költenek' akkor amúgy én érzem magamat kellemetlenül...L
2011. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Sörensen ***** válasza:
34%
Nagyvonalúnak kell lenni. Nem mindenki várja el, de ez egy elég alapvető dolog.
2011. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én sosem várom el egy fiútól,hogy fizessen nekem bármit is.Sőt inkább a saját pénzemen költekezek.Ez van,engem a szüleim erre tanítottak.:)15/L
2011. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
52%

most egy gombóc fagyit nyáron, vagy hidegben egy kávét néha igazán lehet venni neki... annyi még senkit nem vitt csődbe xD


Nekem jól esik, ha látom a barátnőm arcán az örömöt, ha csak úgy kapott tőlem valamit... ez lehet egy kis karkötő, vagy olcsó fülbevaló, nem kell százezres bundákban gondolkodni :)

2011. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%

Gyerekek, azért ne essetek már tulzásba.

Nem egy gyémántkarkötőről, vagy valami drága dologról van szó, hanem egy kávéról.

Most komolyan, ha nem jön össze, akkor belehalsz mert ráköltöttél 100 forintot?!?

Nem hiszem el, hogy ennyire kis szerencsétlenek vagytok.

Azt meg, hogy cserébe elvártok valamit, az mit jelent?

Vettetek egy kólát, ezért a lánynak kötelessége széttennie a lábát??

Ne röhögtessétek ki magatokat.Nem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy még nem volt barátnőtök.És van egy olyan érzésem, hogy sokáig nem is lesz.

2011. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 napietus ***** válasza:
37%

utolsó jól írja. ez alapvető udvariasság kérdése, olyan, mint hogy előreengeded az ajtóban, vagy viszed a csomagját, ha nehéz.


és ha "nem jön össze", akkor mi van? kávéztál/fagyiztál/ebédeltél egy jót kellemes társaságban, ennyi történt.

2011. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
34%
Jézusom! Ez hatalmas hiba ez a kérdés.. meg se láttam! Ha igazi pasiból vagy faragva és van benned egy kis illem,akkor legalább (!) 1-szer elhívod egy sütizésre,egy pizzára vagy valami kis apróságra.. Fel se kéne merülni benned annak,hogy elúszott egy kis pénzed..
2011. aug. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!