Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Muszáj költeni a lányra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj költeni a lányra, ha tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, hogy ha tetszik, hívd meg egy kávéra, italra, vegyél neki valamit, hívd meg moziba.


Nem azért, mintha sajnálnám a pénzt, de akkor is, olyan sz*r dolognak érzem, hogy hívd meg erre-arra, és ha utána meg lelép?

Akkor elúszott egy kis pénzem.


Ezt elvárják a lányok?


2011. júl. 29. 09:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
fizessen ő, ha akar valamit... most komolyan. ha csak akkor megy el veled a csaj, ha fizetsz neki, akkor mehet is a levesbe.
2011. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Persze muszáj! De ha már költöttem rá el is kapom, nem ússza meg ...
2011. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%

Nem várják el, de a lovagiasság egyik eleme.

Másrészről próbáld meg másképp szemlélni a dolgot. Ez nem egy befektetés. Azért hívsz meg egy lányt valamire, mert szimpatikus, és szeretnél neki örömöt szerezni. Ha elúszott a pénz, hát üsse kő, legalább egy jót beszélgettetek.

Ne legyél ilyen anyagias.

2011. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ez egyén függő...én speciel nem vártam el a páromtól annó hogy fizessen akármit is. Nekem már az nagy öröm volt mikor vele lehettem és mondjuk csak ültünk egy padon és beszélgettünk. (mielőtt össze jöttünk) Lassan 4 éve vagyunk együtt, és a mai napig kellemetlen nekem ha venni akar valamit, legyez az valami nasi vagy bármi más...:)


L21

2011. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%
Vagy nem állsz jól anyagilag, vagy snagyon sóher vagy. Mi az "muszáj költeni"? Nem, csak keress egy olyan lányt, aki hajlandó mindent fizetni. Elúszott egy kis pénz? Csaknem halsz bele, persze, ha arról van szó, h rosszul állsz anyagilag, akkor megértem a dolgot.
2011. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
Ha átlagos lányt akarsz, akkor igen. Ez a legrövidebb út a bugyijába. Én inkább keresgélek, amíg normális lányt találok, k.urva nem kell.
2011. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%

Hát nem rögtön luxusverdát meg millió forintos ékszereket, ruhákat kell neki venni... Akkor persze, hogy elúszna egy "kis" pénz.

Nem kell rá sokat költeni, ha meghívod egy cukrászdába, vagy moziba, az igazán nem sok.

2011. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Én 28 éves nő vagyok, és bizony, volt már néhány randim.. De nekem kellemetlen volt, hogy ha meghivtak valamire.. (bár az összes barátnőm hü.lyének néz ez miatt) Soha nem is engedtem, hogy meghívjanak.. ha már kapcsolatban voltunk akkor néha néha.. de nem állandóan és nem nagy horderejü dologra.. Párommal 10 éve vagyok, és ő tőle sem szoktam elvárni, hogy mindenhol ő fizessen.. pedig ez már.. kb.. házasság..

De van olyan ismerősőm, akinél ez alap, hogy a fiu fizesen. Hát nem vagyunk egyformák. Ennyi.

2011. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 KiZsa válasza:

En szemely szerint nem szeretem ha egy pasi kolt ram, az ojan furcsan rossz erzes.

Viszont ha megis akarsz max kis aprobb meglepetseket probalj venni/adni.

2011. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 napietus ***** válasza:

figyelj, ha költesz egy nőre, az azt jelenti, hogy elhalmozod mindenféle luxus cuccal, óra, bunda, ékszer, ilyenek. ez felesleges lenne.


az, hogy meghívod egy kávéra, az nem költés, az csak egy gesztus. egy haverodat is meghívod egy italra, ha összefuttok, nem? tehát nem kell különösebben költekezni, de ez egy kedves dolog.


ha meg nincs rá pénzed, ne hívd meg olyan helyre, ahol költeni lehet. hívd pl. kirándulni, az erdőben ha akarsz sem tudsz fizetni semmit. mindenki visz magával szendvicset, üdítőt és kész.

2011. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!