Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ahoz hogy barátnőm legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahoz hogy barátnőm legyen muszáj hazudnom a csajnak?

Figyelt kérdés
szóval az a szitu, hogy 23 éves vagyok és még sosem volt barátnőm. Próbálkoztam, meg minden, de valahogy sosem értem el igazi áttörést senkinél sem. Fészbukon olvasgatom, hogy csomó csaj nyavajog, hogy átverte valami srác , meg miegymás. és a csaj ismerőseim is szinte mindig erre panaszkodnak. én nem igazán szoktam hazudni, amolyan őszinte ember vagyok, aki nem túloz , nem vetít, hanem csak tömören elmondom a mondandóm túlzások és vetítések nélkül. Talán ez lehet az oka ? Meg észrevettem, hogy a nagyon bunkó f@szfejek is be tudnak csajozni, de én nem . ez is a hibám lenne? gyakorlatilag akkor nekem is sz@rba kellene vennem a nőket? meg összehordani minden baromságot , ami igen csak távol esik a valóságtól? Milyen szemszögből kellene hozzáállnom a dolgokhoz ?
2011. júl. 16. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy ahhoz, hogy csajod legyen, elég hazudnod, de ha meg is akarod tartani, maradj őszinte. Ha meg összejössz valakivel, ő lehet, még örül is majd neki, hogy ennyire őszinte vagy :)
2011. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne hazudj, legyél őszinte, jobban megéri!!És nem baj ha nem volt még btnőd, lesz ha te is úgy állsz hozzá, őszinte leszel és rendes. Próbálj más körökben mozogni és lesz. Ne vedd sz@rba alányokat mert visszaüt! Nem kell a haverok, mások példáját követni.
2011. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb bunkó ember is azért csajozik be mert jól néznek ki és a sok buta csaj már elnézést és tisztelet a kivételnek azok a külsőre buknak és kb lesz@rják milyen a csávó jelleme. De azt én is megfigyeltem hogy ha túl segítőkész vagy pontosan ugrasz nekik ahogy fütyülnek segítesz nekik minden akkormeg azért nem akarnak járni veled mert akkor ugye lehetnétek csak barátok és szakítás után nem veszne el a kapcsolatotok, a legtöbb lány ezt így gondolja. Ha csajozni akarsz elején ne legyél teljesen segítőkész vele persze lásd el tanácsokkal de ne vesd be minden erődet még. Hívd el randizni fagyizni lángosozni meg minden, fontos hogy ne csak interneten cseteljetek egymással mert az sem egy jó kezdet (tapasztalat) Rendszeresen találkozzatok stb... és majd később már alakulhat köztetek valami.
2011. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
unalmas az életem és én is unalmas vagyok. ebből gondoltam, hogy talán nem célravezető az igazmondás
2011. júl. 16. 18:04
 5/10 A kérdező kommentje:
de az is lehet, hogy az igazmondás miatt unalmas az életem.
2011. júl. 16. 18:05
 6/10 A kérdező kommentje:
ördögi kőr
2011. júl. 16. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Mánsak is lehet uncsi élete ha igazat mond, nekem is uncső, sőt olyan dolgok vannak benne (nem az én részemről)amik nem átlagosak. Mégis igazat mondok, legyél őszinte azt mondom:)
2011. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

"...gyakorlatilag akkor nekem is sz@rba kellene vennem a nőket? meg összehordani minden baromságot , ami igen csak távol esik a valóságtól?"


Nem ártana. Most úgyis mindenki azt fogja mondani, hogy legyél őszinte, mert azt mennyire értékeli mindenki, de a valóság egészen mást mutat. A csajok egyfolytában hazudnak és el is várják, hogy nekik is hazudjanak. Persze ezt nem fogják soha beismerni. Gondolj bele, mikor érsz el sikert, ha azt mondod neki, hogy "de megb.sználak" vagy azt "annyira megragadott a kisugárzásod, hogy szeretnélek jobban megismerni"?

Ha eddig csak őszinte voltál és emiatt nem voltak sikereid, akkor lehet, hogy ki kéne próbálni az ellenkezőjét. Nehogy azt hidd már, hogy a csajok csak is kizárólag igazat mondanak. Még arra sem képesek, hogy elmondják miért nem kellesz nekik.

2011. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez véleményem szerint félre van értve. igen, a lányoknak nem kell olyan srác, aki folyton nyalja a seggüket, aki folyton bókol, aki túl romantikus, aki folyton a nyakukon lóg. ahogy a fiúknak sem kell az ilyen lány:) itt nem a hazudozásról van szó, hanem arról, hogy időt kell adni a kapcsolat kialakulásához, nem kell mindent azonnal elmondani, nem kell mindenen azonnal átesni és nem kell minden időt együtt tölteni.

kipróbálhatod, hogy hazudgálsz, hátha bejön, de - hogy sablonos legyek - egy hazugságokra épülő kapcsolatnak nincs nagy jövője, merthogy kiderülnek a dolgok, az meg nagyon romboló tud lenni.

23N

2011. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a hazugság csúnya szó, ne is hazudj. elég ha a dolgokat a te érdekednek megfelelően állítod be és adod elő. azért mert nem mondasz el olyat amit nem kérdezett attól még nem hazudsz, vagy tévedek? és az átlagost is jól elő lehet adni.

bocsánatos bűn ha azt mondod amit a lány hallani szeretne -még ha nem is igaz- elvégre is az jó neki nem? úgy állj a dolgokhoz mint egy házaló nagydumás ügynök aki el akarja adni a motyóját, itt te vagy a motyó.

2011. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!