Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Muszáj költeni a lányra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj költeni a lányra, ha tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, hogy ha tetszik, hívd meg egy kávéra, italra, vegyél neki valamit, hívd meg moziba.


Nem azért, mintha sajnálnám a pénzt, de akkor is, olyan sz*r dolognak érzem, hogy hívd meg erre-arra, és ha utána meg lelép?

Akkor elúszott egy kis pénzem.


Ezt elvárják a lányok?


2011. júl. 29. 09:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Minden lány örül, ha meghívod valamire. Aztán ha rendes és normális, nem a pénzre megy, akkor következőnek felajánlja hogy most ő fizet.


Volt egy barátnőm, szülei havi szinten kerestek milliókat, mert olyan vállalkozásuk volt, mégis ha moziztunk akkor felesbe álltuk a dolgot, nem várta el hogy kifizessem.

2011. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

én sem szeretem ha nagyon sokat költ rám a pasi, mert valahogy ez rosz érzés,hogy ennyi pénze elúszik s mindig félek is,hogy aztán ha bekövetkezik a szakitás akkor felhányja,hogy mindent ő fizetett.

de szerintem ha igazán tetszik neked, akkor legalább az első alkalomkor mikor elmentek valahova ajáld fel neki,hogy fizeted

2011. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Dottorre ***** válasza:
50%

Nekem apám mindig azt tanította, hogy amíg nem volt meg egy csaj, addig ne költsek rá :P Vagy csak akkor, ha tudom ,hogy utána viszonozza :P

Egyébként az élet mást mutatott később, de az tény, hogy ha egy lány megengedi ,hogy vegyél neki valamit, az jelentheti azt, hogy kedvel. Én egyetlen randimon sem hagytam, hogy a lány fizessen, függetlenül attól ,hogy akartam -e később valamit tőle, vagy nem. Ez így korrekt szerintem, talán még a mai világban is.

2011. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
45%
hát, költeni kell a nőre, igen. nem sokat, picit. és még akkor is érdemes rá költeni, ha már jártok. ez gesztus. nem ruhát kell neki venni, meg ékszert. egyszerűen ha elhívod fagyizni, akkor illik felajánlani, hogy te fizeted azt, hiszen te hívtad el randira.
2011. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 napietus ***** válasza:
50%

ja, az milyen már, hogy valaki randira hív, aztán velem fizettet? mint az egyszeri ember a kocsma előtt:


"-szevasz, haver, innál egy sört?

-jól esne, köszönöm.

-akkor menj be, ott adnak, és hozz egyet nekem is."

2011. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm miatt jutott eszembe.

Neki tetszett egy lány vett neki mindenféle dolgot, meghívta enni, meg kávéra, meg vett neki virágot, ca csaj meg folyton elfogadta.

De, semmit nem adott cserébe.

Aztán mikor ismerősöm rá kérdezett, hogy nem tetszik-e a lánynak a csaj azt mondta, hogy Ő nem is akar járni vele.

Csak elfogadta a dolgokat.

2011. júl. 29. 11:29
 17/31 napietus ***** válasza:

ajándékokat szerintem hülyeség venni. a virágot egy nő bárkitől elfogadhatja, az nem kötelezi semmire (munkatárstól, baráttól, rokontól is kaptam már virágot). de a többi ajándékot, ha már kapott vagy nem szabadott volna elfogadnia a lánynak, vagy az első után megmondani, hogy elfogadja tőle, mint barátjától, de ugye tudja, hogy ebből nem lesz semmi?


mert így csak kihasználta a lány a fiút, ilyet nem szabad csinálni, de ezt nem is kell előidézni.

2011. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
45%

Na jó, de az meg nem tisztességes csaj. Nem erről kéne megítélni.

Én például igen régimódi vagyok, és "elvárom", hogy a fiú udvaroljon nekem, és ebben benne van az is, hogy ha beülünk valahova, akkor igenis hívjon meg.

De ha egyáltalán nincs esélye, akkor nem fogadom el sem a meghívást, max. egy-két alkalommal, ha elsőre nem tudom, hogy tetszik-e vagy sem, szóval megadom az esélyt neki. Két találka elég szokott lenni, hogy el tudjam dönteni, akarok-e valamit tőle, és ha nem akarok, akkor többször nem fogadom el a meghívását.

Persze most lehet mondani, hogy csak a pénzre megyek, de ez nem igaz. Azzal sincs bajom, ha valakivel csak a Duna-parton sétálunk, vagy kirándulunk, vagy elmegyünk hozzá és filmet nézünk. Tehát nem várom el, hogy költsön rám. De az biztos, hogy én nem fogok rá költeni, amíg udvarol nekem. Ha együtt vagyunk, akkor már igen.

2011. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Amikor a barátom elhívott egy italra, ő fizetett, aztán én is meghívtam, akkor meg én fizettem :D Megoldottuk :)
2011. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

nem fontos meghívni, ha pl átmegy hozzád filmezni, vagy kimentek sétálni, akkor fölösleges.. viszont ha hosszabb a randi, akkor nem kéne hagyni, hogy a csaj szomjan haljon.. :D továbbá manapság minden pénzbe kerül, szóval ha valami emlékezetes randit szeretnél, jó kajával, vagy jó programokkal, azért fizetni kell..

Azt meg, ha nem találkoztok többet, nem úgy kell felfogni, hogy úszott a pénzed, hanem hogy eltöltöttél egy szép napot egy jó csajjal :) egyébként meg úgy kell alakítani a randit, hogy legyen folytatása

2011. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!