Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor csókoljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókoljam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek szerelmet szeretnék vallani, és szeretném természetesen megcsókolni (meg mást is, de azt később :P), csak azt nem tudom mikor tegyem, mert azt nem akarom, hogy elutasítsa a csókot, de marhára meglepni sem szeretném, szal nem tudom h állapítsam meg h éppen el kéne kezdenem csókolni. Tehát értitek :D
2011. júl. 26. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
kérdezz rá romantikusan a szemébe nézve: megcsokolhatlak?
2011. júl. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Értem mire gondolsz.

Először valld be neki, hogy szerelmes vagy, ha nem utasít vissza akkor egy puszi a szájára, utána mehet a csók is, persze csak ha ő is szerezné. Amúgy meg adja majd magát a szituáció.

2011. júl. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszoló nagyon jól írta le. Én annyival egészíteném ki, hogy ha esetleg miután elmondod neki, hogy szereted, de ő visszautasít, akkor semmiképpen se akard megcsókolni, mert az erőszakosnak tűnhet! De bízunk benne, hogy elutasításra nem kerül sor :)
2011. júl. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Én is bízok benne, hogy nem utasít vissza... az nem esne jól.
2011. júl. 26. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Mi a frászkarikának kell szerelmet vallani vagy engedélyt kérni a csókra??? Vidd el randira és ha jó vagy nála azt úgyis látod rajta. Beszéd közben hozzáérsz (alkaron, vállon vagy a derekán) egyetértés vagy vigasztalásképpen és ha nem idegenkedik tőled akkor megcsókolod, ennyi!

26F

2011. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki, hogy mostanában egyre fontosabb neked, és kérdezz rá, ő mit érez veled kapcsolatban? ha azt mondja, ő is ezt érzi, akkor folytasd, hogy te kezdesz beleszeretni, DE ha azt mondja, hogy fontos vagy neki, mint barát.. akkor ne folytasd. Aztán, ha neki is bejössz, akkor miután hazakísérted, beszélgessetek kicsit és ha már nincs téma, akkor hajolj hozzá egyre közelebb, nézz szemébe, hogy mit akar, és ha nem hajol el, akkor megcsókolhatod :)
2011. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát nálam ez úgy volt, h találkoztunk, és elmentünk 1 et sétálni. Közben elkezdett zuhogni az eső, és beálltunk a játszótéren egy vár teteje alá. A hely elég kicsi volt igy közel voltunk 1máshoz, szóval hosszas beszélgetés után lesmárolt. Ha látod h tetszesz neki, ak szerintem csókold meg, nem hiszem h nem viszonozná. ;)
2011. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!