Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Már járunk, beszéltünk kettőnkröl, és írta hogy szeret.

Csókolóztam már, de... Ez a lány más

Közelébe érve zavarba jövök, pedig tudom mit érez irántam, és kölcsönös!!!!

Szeretném megcsókolni, de olyan nehéz elképzelni(oszt társam). Milyen szituációban kéne?

U.i.: Kérdezte már h gondolkoztam-e azon h megcsókoljam :S


2011. ápr. 4. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
14/F
2011. ápr. 4. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából itt semmi okosat nem lehet írni.

Ha csókolóztál már nagy bajban nem lehetsz, legközelebb mikor együtt vagytok és épp csend van hajolj oda és tedd meg...

Nehéznek nehéz lesz, de fölösleges cukrozni a taknyot.

2011. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:) Ez a hasonlat tetszik:)

Csak valami szituációt próbálok elképzelni...

Mert csak néha vagyunk kettesben, de kézenfogva kísérem suli után egy darabig, meg suliban is beszélek vele, csak nagyon konzervatítv

2011. ápr. 4. 19:25
 4/5 anonim válasza:
Én úgy gondolom hogy olyan helyen kéne ahol nyugiban vagytok ketten és senki nem zavar titeket, erre a legalkalmasabb ha áthívod magadhoz és filmeztek beszélgettek stb... filmezés közben elég jó :))
2011. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha konzervatív,akkor értékelni fogja,ha nem ajtóstul rontasz rá.Először csak csók,aztán mehet a smaci.
2011. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!