Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csókoljam meg? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok ebben a témában és nem tudom hogy hogy kezdjek bele . Maga a csók menne (aszem azt mondják mindenkinek megy ) csak azt nem tudom hogy mikor átöleljem vagy mit tom én . Kérlek ne oltogassatok és jöhetnek személyes tapasztalatok is köszönöm előre. :) 14/F
2011. júl. 23. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
egy jó tipp nézd a szemét közelröl és ugyis megkérdi hogy mi van és te annyit mondassz csak azokat a gyönyörü szemeidet nézem és aztán kapd le de azonnal
2011. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jujj ez jól hangzik csak kicsit merész de beválhat remélem nem sértődik majd meg
2011. júl. 23. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
folyasd rá a szemgolyódat:d
2011. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
fú ez itt kérem szépen az értelem
2011. júl. 23. 20:06
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát az mindíg bejön , hogy a szemébe nézel és közel hajtod hozzá a fejed. Le fogja vágni. Ha meg nem akarja elkapja a fejét. És még el is játszhatod hogy "mit kapod el a fejed azthitted meg akarlak csókolni? pfff téged? komolyan azt hitted? óóó!" :D
2011. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem kapja el a fejét de közelebb se hajol
2011. júl. 23. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:
közeledj felé azt ha már elég közel leszel adja magát ... vagy a szemébe nézel aztán a szájára megint a szemébe és újra újra lefogja vágni mit akarsz ... vagy a legegyszerűbb megmondod neki h csókoljon meg és kész ... de a csókba se kell rögtön bele vágni először csak puszild meg vagy mitom én ... nem kell aggódni majd adja magát
2011. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt szájrapuszi nyugodtan adhatsz neki...sok kicsi szájrapuszi, és utána csók lesz belőle... ne dugd le a nyelved a torkán elsőre.(: gondolom a csaj sem tapasztaltabb mint te szóval ne parázz. tényleg mindenki tudja hogy kell csinálni, és ha még is szarabbul sikeredik az idő széppé teszi:DD dee biztos menni fog, én drukkolokk:)) 15Ł
2011. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nézz a szemébe és lassan közeledj hozzá.érteni fogja.: )
2011. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen az értelmes válaszokat
2011. júl. 27. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!