Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent a szitu, amibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a szitu, amibe kerültem? Többi lent

Figyelt kérdés
Eddig csak úgy elmentünk egymás melett, de egy csoportfoglalkozáson egyre jobban megismertük egymást. Elég sokszor összenéztünk, és már egy párszor rám mosolygott. Nem is foglalkoztam vele, mert azt hittem vagy barátnője de nincs. Azt mondta, hogy egy csomó dolog tetszik bennem neki. ( egy kettőt külön kiemelt ) Tetszem neki (?)
2011. okt. 19. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű igen.
2011. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze!Drukkolok!
2011. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy ezt nem tudod már ezek alapján?
2011. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ... ha azonos neműek vagytok akkor az illető kö*ög

ha különböző neműek vagytok akkor meg szeretne veled "méhecske beporozza a virágot utána jot dugnak a kaptárban"-t játszani... nemtudom hogy van ez a méhecskés...

2011. okt. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!