Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAJOK! Mi miatt ábrándulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Mi miatt ábrándulnátok ki egy pasiból? Felsorolás lentebb.

Figyelt kérdés

1. Fikás orr

2. Zsíros fül

3. Csipás szem

4. Büdös száj

5. Szuvas fog


2011. júl. 24. 22:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
ettől mindtől, bér nem vagyok fogorvos, nem ellenőriztem még le az összes fogát
2011. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
a büdős száj az nagyon gázas, meg a gombás köröm.
2011. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

ha rám áll a farka-.-


18F

2011. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 debildevil17 válasza:
hát így sorba mindegyiktől..
2011. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A gombás köröm, a büdös száj lehet betegség eredetű, amit gyógyítani kell, A csippás szem meg annyit, hogy lehet fáradtságtól, vagy az ébredés folyamán/utána szokott lenni, csak megmossa az arcát mindenki, ha nem mi van? Neked nem szokott lenni? A zsiros fül, ezt hogy érted? Mert mindenkinek az, fülorvos megoldja. A külső fülét csak tisztítja mindenki...

Én még nem láttam olyat...


Szuvas fog: miért, te mások pofájába nézel? Megoldható-- fogorvos. Egyébként mindenkinek romlik idővel a foga...


A fikás orr, nos ha te ezt nézed, nincs mit mondanom. Én még nem nagyon láttam embereken kilógó fikát, pedig emberek között vagyok. De benned is van FIKA, csak kifújjod. Ahogy más is, mert senki nem szereti..


A korpás haj is megoldható..lehet megfázás, fejbőr eredetű betegség..


Istenem ti lányok azt hiszitek tökéletesek vagyok, pedig nem.


Mi van? Ezt úgy mondod, mintha minden utcasarkon ez lenne. Mindenki tisztálkodik, akinek meg betegségéből adódóan vannak esti problémái, az már nálatok nem is ember?


Ti is ugyanolyan kiiábrándítóak vagytok néha..nem is akarom sorolni, hogy miért, de már láttam pár női szekrényt sok hetes kajával megrakva, vére wc-t OB tamponnal, de nem is sorolom..


Mindenki ad magára, van aki kevésbé, van aki sokat. De mindenki ugyanolyan ember. Ez függ pénztől, társadalmi státusztól.


ÉS még sok mindentől...


Ti lányok nem tudjátok szétválasztani a betegség okozta problémákat és az önmagukkal nem foglalkozó emberek stílusát...

2011. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
így ebben a sorrendben mindegyik miatt : D
2011. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
épp ettem bazzmeg... fúúúúj
2011. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

ha lány a kérdező akkor húzza le magát a vwc-n !


undórító gondolatai vannak és valószínű ,hogy ez a 8 pont az önarcképe!! :))

2011. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem kicsit üt a kérdés :D. Egészitsd már ki a listát és akkor be is fogok szarni :D.Hogy látszik az hogy valakinek zsiros a füle?
2011. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát, persze, a külsőségek annyira fontosak, hogy a lényeget elfedik. Esetleg hozzá kellene tenni a barna a hajat, a pisze orrt vagy az elálló fület. De aztán semmi gondolat ne legyen benne, nehogy már a személyiség is számítson. Elvégre mindenki tökéletes magának, a többiek meg magasról letojva vannak. Élj álmaid hercegével, csak meg ne öregedj vele együtt, mert az később kínos lesz.
2011. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!