Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények erről? Ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények erről? Ti nem ábrándulnátok ki?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyok a barátommal. Nagyon jól megvagyunk, bármiről eltudunk beszélgetni, soha nem csalnánk meg egymást, és nagyon jól érzem magam vele. DE a problémám az hogy nem vagyok belé szerelmes. Ő az első normálisabb kapcsolatom, és nagyon kiegyensúlyozottak vagyunk egymás mellett. Nekem mégis hiányzik a szenvedély, már nem nagyon vonz mint pasi. Ennek több oka is van h miért nem. A kapcsolatunk elején kb. 1-2 hét után olyan dolgokat engedett meg magának előttem, amik nálam nem jöttek be. Pl. elengedte túlságosan magát, szellentett, büfögött, nem mosdott, és ezek miatt a dolgok miatt én teljesen kiábrándultam belőle. Az elején azt éreztem hogy tudtam volna szeretni szerelemből, de nagyon elcseszte nálam, és mostmár fogalmam sincs mit tegyek. Úgy érzem nem bírom mellette, és ha megbeszélnénk ezt a dolgot, hogy fogja visszább magát, biztos megtenné, csak az a baj hogy ehhez már késő, totál elmúlt a tűz amit éreztem iránta. Saját magának kellett volna észrevenni hogy ezek mennyire gáz dolgok...

Ti mennyire viselnétek el ilyen dolgokat a párotoktól egy kapcs elején?

Szellentés, büfögés, és h úgy akarna tőletek este "valamit" hogy előtte nem zuhanyzik? :S

Ti nem ábrándulnátok ki? Szakítanátok?


20/L


2011. jan. 20. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem, és nem szakítanék.

Mi sem zuhanyozunk le minden szeretkezés előtt (főleg ha hirtelen tör ránk az ihlet, ami gyakran megesik), de nem undorodunk ezért egymástól.

A büfögés és szellentés...Nem kell szeretni, de csak ezért kiábrándulni valakiből...Kezeld lazábban, egy csomót lehet ilyeneken együtt nevetni.

L

2011. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen szakitsál vele, a szövegböl amit leirtál egyértelmüen lejön hogy te nemérzed vele magad jól. Akkor meg minek szenvedni ? (=
2011. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem csak szexről van szó, hanem hogyha együtt alszunk, akkor sem zuhanyzik előtte ... a szellentést/büfögést én nem tudom így egy kapcsolat elején elviselni :S főleg hogy minden nap megesik, sose fogja vissza magát. :S
2011. jan. 20. 22:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd ott, nyilvánvaló, hogy nem bírod elviselni.
2011. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szerintem ezek elég visszataszító dolgok...főleg h ha már ez megy a kapcsolat elején!Főleg hogy te olyan beállítottságú vagy hogy zavar...szerintem nincs min gondolkodni...egyértelmű hogy ez nem szerelem és nem is valószínű hogy az lesz belőle!Sajnálom,de lehet jobb így!;)
2011. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát figyelj

bár mi két éve vagyunk együtt de mi is kezdetektől böfögünk egymás elött, szellenteni nem :D

nem alpári parasztok vagyunk csak simán magunkat adjuk

ezt persze nem ugy ekell elképzelni hogy napi rendszerességgel, de ha jön akkor jön

másik: én barátom sem fürdik minden nap

és miért? mert egyszerűen nem büdös még picitse

néha kihagyja és?

bár a te írásodból az jön le hogy egyértelműen nem akarod ezt elvilselni, tehát neked ez rossz :S


ebben az esetben viszont leheht hogy szakítanod kéne

nem érzed jól magad mellette

kinek a pap, kinek a paplan


21L

2011. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

a büfi másabb mint a szellentést, a büfit még énis jobban elviselném :) de ez hogy így egyszerre jön nála minden ... hááááát :D és elég durván nyomja :) nyílván ha eltelik egy bizonyos idő, akkor az ember ezeket jobban elviseli, de nem 1-2 hét után kell elkezdeni ezeket a dolgokat a másik előtt.

amúgy köszi mindenkinek a választ :)

2011. jan. 20. 22:15
 8/15 Cleptomaniac ***** válasza:
Nézd a jó oldalát: nem mutatja magát másnak, mint aki vagy ami. Ha Neked ez nem jön be, hagyd ott.
2011. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb probléma, hogy nem vagy belé szerelmes. Ha az lennél, akkor ilyennek szeretnéd, amilyen, és egyáltalán nem zavarnának ezek a dolgok. Én már nem emlékszem, hogy voltak az ilyesmik a kapcsolatunk elején, mert régen volt, de tudom, ha volt vmi, amit amúgy gáznak tartottam, Nála nem érdekelt, mert olyannak szeretem, amilyen. És kb 1 év után ott tartottunk, hogy azt is gond nélkül végignézte, ha az orra előtt cseréltem tampont, mert mondjuk neki is épp dolga volt a fürdőben, sőt, olyannal hülyéskedtünk, hogy egyszerre pisiltünk ugyanabba a wc-be... Szerintem az alapvető probléma, hogy nem vagy szerelmes, és mivel még ki is ábrándultál, nincs sok értelme a kapcsolatnak.

20/L

2011. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyszerűen leírta a lényeget:)
2011. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!