Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti nem ábrándulnátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nem ábrándulnátok ki a barátnőtökből ezután?

Figyelt kérdés
A barátommal ünnepeltük a névnapomat egy kicsit, és hát túl sokat ittam. Igazából nem gondoltam, hogy ennyire meg fog ártani, de a vége hányás lett, meg az, hogy a fél éjszakára nem emlékszem. Ő fogta a fejem, stb... Annyira szégyellem magam. Soha nem voltam még ilyen helyzetben. Amíg őt nem ismertem, szinte nem is ittam. De mióta együtt vagyunk, néha azért gurítok le egy kis alkoholt a torkomon. Eddig mindig tudtam hol a határ, de most nagyon átléptem azt. És félek, hogy ugyan azt mondja, hogy őt nem zavarja, és ne is agyaljak ezen, azért magában mégis megjegyzi, hogy gyönyörű egy nőszemély vagyok, aki képes hányásig leinni magát. Fiúk, ti mit gondolnátok a barátnőtökről egy ilyen kaland után? Igazából a hányáson kívül az zavar, hogy olyan szép program volt eltervezve: iszogatás, egy szerepjátékos szex, ehelyett csak iszogatás volt, és az, hogy foghatta a fejem, és bealudtam. Így csalódást okoztam neki.
2010. ápr. 23. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Csak ketten voltatok?

2. Hány évesek vagytok?

mert nem mindegy...

2010. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Apollo93 ***** válasza:
Hát én személy szerint....engem taszít egy ittas nő látványa...olyan ösztön lény lesz belőle hogy az csak na:D akarat gyenge és a viselkedése sem éppen nőies...de szerintem ha többet nem iszol ennyit(csak kicsit)akkor egy idő után elfelejti:)
2010. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak ketten voltunk, én 22, ő 24 éves.
2010. ápr. 23. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:

én nem. Undorító persze, de speciel szeretek átesni az ilyesmin a kapcsolatban, mert akkor fordított esetben már nem lessz annyire gáz.


Meg így rám van bízva a barátnőm, ápolgathatom egy kicsit, meg nemistudom..jó az.


22F

2010. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőm és szeretem, és ez nem szokott nála előfordulni minden héten, akkor simán megbocsájtható, egyszer elengedte magát ennyi. De ez nem ok arra hogy kiábránduljak belőle. Ha ezt sűrűn rendszerességgel elkövetné az már probléma lenne.


De másnap estére ez elmúlik. Ettöl még szeretem és kívánom. Tény nme szép látvány de nem ok arra h kiábránduljak belőle.

2010. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se ábrándulnék ki belőle. Mi fiúk, általában nem olyanok vagyunk, hogy ilyesmi hosszabb ideig zavarjon minket és megrontsa a kapcsolatot, ha mással nincs baj. 24 F
2010. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért undorodnék meg tőle? Egy olyan lányt nem is hiszem, hogy tudnék szeretni, akiből csak a cukormázat látom.
2010. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem baj, hogyha latott egyszer reszegen.
2010. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!