Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok olyan férfinak esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok olyan férfinak esélyt aki külsőleg nem tetszik?

Figyelt kérdés

Ha pl leszólít valaki valahol, de nem tetszik külsőleg, akkor attól még szóba álltok vele? Ha pl elhív randizni.

Én lehet rosszul csinálom a dolgokat, de pl eleve csak annak fogadom a közeledését, aki külsőleg tetszik. Akinél első pillantásra érzem, hogy "hűűű" Nem kell hogy Brad Pitt legyen (ő pl amúgysem tetszik :) )de legyen benne valami olyan ami felkelti az érdeklődésem.


2011. júl. 22. 22:56
1 2 3
 21/27 napietus ***** válasza:
aki csakúgy ismeretlenül leszólít, az lehet felőlem maga a Tökéletes Férfi, akkor sem állok vele szóba. egyébként igan, attól, hogy nem egy Adonisz, még lehet benne valami, ami megfog. inkább ezen múlik szerintem.
2011. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én összejöttem olyannal, aki elsőre nem tetszett. Aztán belészerettem, és már szexinek találom. 6éve vagyunk együtt. :)
2011. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nálam ez olyan hogyha így élőben jön oda valaki aki nem tetszik akkor nincs esélye. De például a barátom sem egy szép srác, mégis nagyon szeretem, viszont őt a neten ismertem meg, tehát először azt láttam hogy milyen belül és találkozáskor már nem is érdekelt hogy külsőre egyáltalán nem tetszik.
2011. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én összejöttem vele, gondolván, hogy talán szerelmes is lehetek belé később. Mert jófej, vicces, aranyos srác volt. De majdnem öt hónap után dobtam is, mert egyszerűen külsőre nagyon nem jött be, és ezen az sem tudott változtatni, hogy milyen belsőleg. Vagyis ebből azt akartam kihozni, hogy ha valaki nekem nem tetszik, akkor abból nem lesz semmi.
2011. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kémia kérdése. Már az első pillanatban kiderül, kit tartunk vonzónak, de legalábbis szimpatikusnak, belénk van kódolva:) Aki taszít, abba soha nem tudunk beleszeretni szerintem.. Lehet még ez is valami ösztön a párválasztás miatt, mint ahogyan viszolygunk annak a testszagától, akinek túlságosan hasonlít a genetikája, így biztosítva, hogy az utód sokkal erősebb és egészségesebb legyen.

Szóval szerintem bizonyos embereket vonzunk és taszítunk, és ez nem annyira külső szépségtől függ, hanem inkább kisugárzástól..

2011. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért szeretünk valakit,mert szép, hanem azért látjuk szépnek,mert szeretjük.
2011. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem van egy rossz szokásom.

Ha meglátok egy fiút és elkezdek vele pl. beszélni vagy csak odajön a haverjaival, mert ismernek..először ilyen fúj nem tetszik,hogy néz ki majd szépen lassan bebeszélem magamnak,hogy jó pasi és tetszik,és ha következőnek találkozunk akkor meg olvadok,persze nem minden esetben igaz,csak ha megnyerő a személyisége.

2011. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!