Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok olyan férfinak esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok olyan férfinak esélyt aki külsőleg nem tetszik?

Figyelt kérdés

Ha pl leszólít valaki valahol, de nem tetszik külsőleg, akkor attól még szóba álltok vele? Ha pl elhív randizni.

Én lehet rosszul csinálom a dolgokat, de pl eleve csak annak fogadom a közeledését, aki külsőleg tetszik. Akinél első pillantásra érzem, hogy "hűűű" Nem kell hogy Brad Pitt legyen (ő pl amúgysem tetszik :) )de legyen benne valami olyan ami felkelti az érdeklődésem.


2011. júl. 22. 22:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha felkelti az érdeklődésemet, akkor természetesen. Nálam eddig nagyon kevés ember vágódott be a külsejével, többnyire ész és humor. Engem ez érdekel a legjobban:)
2011. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Én eleve nem bukom a jól kinéző pasikra valamiért, azokat meg se látom, ha leszólít, már látszik, hogy mennyire értelmes, onnantól kezdve szabad az út, ha csillog a szeme az értelemtől.

Szóval, igen, adnék.

2011. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Kár,hogy a külső megítélése miatt sosem fogod észre venni egy férfi csodás belső tulajdonságait.
2011. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%

Egy jó pár férfit már elutasitottam emiatt,pedig rendesek és a tenyerükön hordoztak volna.:(

Mindig a jóképü rossz fiuk fognak bejönni.

2011. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha szimpatikus a viselkedése, akkor lehetne róla szó. :-) De ilyesmire kb 0,001% esélyt látok, mert aki nekem szimpatikus, az sose ilyen "utcán leszólítós, randira hívós" fajta... :S De amúgy nem jönnék össze ronda pasival, ha ez a kérdés...
2011. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyan személynek, aki nem tetszik, nem adnék esélyt. Számomra két típus létezik: nem tetszik és átlagos. Olyan nincs, hogy "hűűűű":) mert ahhoz ismernem is kell az illetőt:) A korosztályon 50%-ról viszont el tudom képzelni, hogy beleszeressek, ha a személyisége megfelelő, mert külsőre én csak annyit szeretnék, hogy szimpatikus legyen..
2011. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 lujza1819 válasza:
100%
Érdemes megpróbálnod vele,ha egy szeretnivaló ember :) Viszont ha a fizikai vonzalom jelét sem érzed és úgy sejted a későbbiekben sem alakulhat ki,ne áltasd:(
2011. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Vajon hány éves vagy? Mert a tinik szokták a külsőt nézni elsőre, akik idősebbek, azok inkább az emberi értékeket, vagy mondhatnám, az isteni tulajdonságokat keresik a másikban. Olan embert keresnek, akire mint társra számíthatnak, aki megértő, jóindulatú, akit nap mint nap látni és szeretni akarnak. Ott akkor nem számít a külső.
2011. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát??? Barátilag el lehet beszélgetni Frankensteinnel is.:-))) De azért ha "célirányos" az ismerkedés, és a találkozás, akkor nagyon nagy mínusz, ha az illető külseje eleve taszít. Legalábbis nagyon megnehezíti, hogy később bármi kialakuljon. Nehéz úgy gondolni valakire, hogy "imádom, csak látnom ne kelljen"...:-)))
2011. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

én adtam esélyt olyannak, aki külsőre nem jött be.

ugyanúgy átvágta a fejem, mint akik külsőre is bejöttek.

tehát, ha már ígyis úgyis sz@r a vége, legalább olyat keresek, aki esztétikailag is kielégít...amíg át nem cs.szi a fejem természetesen :)

20/L

2011. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!